Developerský projekt Dva Domy

Vyprodáno
Křižíkova, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

Karlín je pro své jedinečné genius loci jednou z nejvyhledávanějších adres v Praze. Nabízí pestrý mix tradiční zástavby a současné architektury, klid a čerstvý vzruch u břehů Vltavy i velkoměstský ruch protkaný kulturou a gastronomií. Karlín Group zde buduje nový rezidenční projekt s názvem Dva domy s celkem 112 bytových jednotek v duchu vysokého standardu. Projekt zahrnuje také duplexy a střešní penthouse.

Rezidenční projekt zasazený do živé rezidenční čtvrti Prahy 8 tvoří dva domy. První je orientován do ulice Křižíkova, druhý nabídne pohled na vnitřní park a Vítkov. Byty o dispozicích 1+kk až 3+kk jsou navrženy s ohledem na efektivní využití obytné plochy a většina z nich disponuje balkonem nebo terasou. Ještě více prostoru nabízí dvoupatrové duplexy o dispozicích 4+kk a 5+kk. Pro nejnáročnější rezidenty je určen střešní penthouse s velkorysou podlahovou plochou 190 m². Různorodost půdorysů bytů tvoří neotřelou nabídku. Přináší nově definovanou kvalitu a životní styl.

Za vizuální stránkou rezidenčního projektu Dva domy je podepsáno slovinské studio Bevk Perović Arhitekti. Za svou práci získalo množství mezinárodních cen včetně ceny Evropské unie za současnou architekturu – Miese van der Rohe Award za návrh Matematické fakulty Univerzity v Lublani. Mimo jiné také nejvyšší národní ocenění Prešeren, které uděluje prezident Slovinské republiky. Dva Domy jsou již třetí realizací tohoto studia v ČR.

Lokalita

Karlín je místo s komplexní občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti od rezidenčního projektu jsou dostupné všechny základní služby včetně mateřské a základní školy, gymnázia a několika středních škol. Nechybí množství kaváren, restaurací a dalších stylových gastropodniků, díky kterým je lokalita považována za splněný sen milovníků chutí. Nespočet menších obchůdků doplňují supermarkety a obchodní centra jako Oasis Florenc. Kulturu reprezentuje hudební divadlo Karlín, Forum Karlín i menší kluby, kde pořádají koncerty čeští i světoví umělci. Za pozornost jistě stojí také scéna nedalekého Divadla (bez záruky) Praha a projekce v kině Atlas. Na katastrálním území Karlína se nachází množství významných kulturních památek a zelených ploch. Obyvatelé mohou trávit čas relaxačními procházkami podél břehu Vltavy, odpočinkem na lavičce na malebném Karlínském náměstí i sportovními aktivitami v parku Vrch Vítkov. Dopravní spojení Karlína s ostatními městskými částmi zajišťuje MHD. Autobusové i tramvajové zastávky se nachází jen pár minut chůze od domů. Vestibul metra stanice Křižíkova (trasa B) je v Thámově ulici.

Lokalita

Křižíkova, Karlín, Praha 8

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty