Developerský projekt Elatus

V prodeji
Poděbradova, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  MIG S.R.O.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2025
 • Počet jednotek:
  24

O projektu

Na dosah centra města i přírody. Rezidence Elatus nabídne hned 24 bytových jednotek dispozičně řešených jako 2+kk až 4+kk v oblíbené brněnské městské čtvrti Královo Pole. Za finálním vzhledem bytů, které jsou charakteristické velkými francouzskými okny, podlahami z masivu a velkoformátovými obklady, stojí Ing. arch. Pavel Jura.

Zatímco k jednotkám v přízemním podlaží náleží soukromá předzahrádka, ve vyšších podlažích je jejich součástí lodžie, balkón či velkorysá terasa s okouzlujícími výhledy. Součástí každé z nich je také sklep. Pro pohodlné parkování vozu je pak vybudovaná podzemní garáž se 46 místy, které je však nutné dokoupit odděleně.

Nedílnou součást projektu tvoří společná zahrada s orientací do klidného vnitrobloku, jejíž rozloha se pohybuje okolo 500 m2. Přímo vyzívá ke společnému setkávání rezidentů a přátel.

Lokalita

Brněnská čtvrť Královo Pole nabídne dostatek klidu, a přesto skvělou občanskou vybavenost a pohodlnou dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti naleznete supermarket, řadu restaurací a kaváren či dokonce nákupní centrum. Za širšími službami se pak můžete vydat do samotného centra, kam se dostanete autem či městskou hromadnou dopravou se zastávkou situovanou jen pár kroků od domu. Není nouze ani o sportovní vyžití – navštívit můžete například nedaleký Lužánecký park.

Lokalita

Poděbradova, Brno, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

5.6.2024

ZIG-ZAG Haus: byl spuštěn prodej bytů v pražských Holešovicích

3.6.2024

Bydlení Na Včelníku: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

1.6.2024

Residence Benátky: v prodeji jsou RD za Prahou

31.5.2024

Byty Nad Krocínkou: v prodeji je nová etapa projektu

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty