Developerský projekt Elatus

V prodeji
Poděbradova, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  MIG S.R.O.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2025
 • Počet jednotek:
  24

O projektu

Na dosah centra města i přírody. Rezidence Elatus nabídne hned 24 bytových jednotek dispozičně řešených jako 2+kk až 4+kk v oblíbené brněnské městské čtvrti Královo Pole. Za finálním vzhledem bytů, které jsou charakteristické velkými francouzskými okny, podlahami z masivu a velkoformátovými obklady, stojí Ing. arch. Pavel Jura.

Zatímco k jednotkám v přízemním podlaží náleží soukromá předzahrádka, ve vyšších podlažích je jejich součástí lodžie, balkón či velkorysá terasa s okouzlujícími výhledy. Součástí každé z nich je také sklep. Pro pohodlné parkování vozu je pak vybudovaná podzemní garáž se 46 místy, které je však nutné dokoupit odděleně.

Nedílnou součást projektu tvoří společná zahrada s orientací do klidného vnitrobloku, jejíž rozloha se pohybuje okolo 500 m2. Přímo vyzívá ke společnému setkávání rezidentů a přátel.

Lokalita

Brněnská čtvrť Královo Pole nabídne dostatek klidu, a přesto skvělou občanskou vybavenost a pohodlnou dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti naleznete supermarket, řadu restaurací a kaváren či dokonce nákupní centrum. Za širšími službami se pak můžete vydat do samotného centra, kam se dostanete autem či městskou hromadnou dopravou se zastávkou situovanou jen pár kroků od domu. Není nouze ani o sportovní vyžití – navštívit můžete například nedaleký Lužánecký park.

Lokalita

Poděbradova, Brno, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty