Developerský projekt GreenHill Ski/Bike resort

Vyprodáno
Zelená Hora, Kraslice, okres Sokolov, Karlovarský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Rezidence Green Hill
 • Městská část / kraj:
  Karlovarský kraj
 • Lokalita:
  Zelená Hora-Kraslice
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet jednotek:
  5

O projektu

V lokalitě Zelená Hora, která nabízí výborné příležitosti pro zimní i letní sporty, vzniká projekt investičních apartmánů GreenHill Ski/Bike resort. Novým majitelům poskytne zázemí pro celoroční dovolenou i zajímavou investiční příležitost. GreenHill Ski/Bike resort je exkluzivní projekt pěti horských apartmánů 2+kk s vlastní zahradou o výměře 1500 metrů čtverečních. Přírodní charakter umocňují vzrostlé stromy na pozemku i protékající Bublavský potok.

Součástí jednotek je úložný prostor na sportovní náčiní, parkovací místo a část relaxační zóny ve společné zahradě. K přízemním apartmánům patří velkorysá předzahrádka, součástí apartmánů v patře jsou dva balkony a podkrovní prostor, ve kterém je možné vytvořit ložnici nebo zázemí pro děti. V ceně jednotek je plně zařízená kuchyňská linka. Projekt horských apartmánů vzniká kompletní rekonstrukcí stávajícího objektu, při které byly použity nadstandardní materiály. Apartmány lze také pronajmout. V lokalitě je vysoká poptávka domácích i zahraničních návštěvníků po kvalitním ubytování. Servis spojený s pronájmem zajistí developerská společnost.

Projekt realizuje společnost Rezidence Green Hill.

Lokalita

Horské apartmány jsou situovány v atraktivní lokalitě zimních i letních sportů Zelená Hora nedaleko Kraslic. V blízkosti se nachází oblíbené Ski Centrum Bublava-Stříbrná. Příležitost ke koupání je nabízí jezera Michal (nejdelší tobogány v ČR) a Medard. Vodáci ocení blízkost řeky Ohře. Golfová hřiště jsou k dispozici U Karlových Varů, Mariánských a Františkových lázní. Vzdálenost do Prahy je 150 kilometrů, do Plzně 105 a do Karlových Varů 30 kilometrů.

Lokalita

Zelená Hora, Kraslice, okres Sokolov, Karlovarský kraj

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty