Developerský projekt Kamenická 14

Vyprodáno
Kamenická, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  12225
 • Stav:
 • Developer:
  Amres s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  září 2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  12
 • Cena bytů (od - do):
  7.272.390 Kč - 8.333.544 Kč

O projektu

O projektu: V blízkosti Letenských sadů na Praze 7 v Holešovicích vznikl developerský projekt Kamenická. Rezidenční objekt je situován přímo v ulici Kamenická 14. V tomto případě se nejedná o novostavbu, ale rekonstruovaný šestipodlažní činžovní dům nabízející stejný luxus jako nový dům. Stojí v okolí dvou velkých pražských parků, Letenských sadů a Stromovky. Prakticky v celém je zachován původní ráz klasického činžovního bydlení. Bytový komplex nabízí 12 nových bytů, jsou zde vždy pouze dva byty na patře, takže je zajištěn dostatek soukromí a klidu. Byty jsou k nastěhování připraveny již od 1. září 2016. Developerem a prodejcem je společnost Amres.

Byty: Obytný komplex Kamenická nabízí nové byty o plošných dispozicích 2+kk a 3+kk a 3+1. Byty v prvním nadzemní podlaží mají k dispozici zahradu orientovanou východním směrem. U bytů 3+kk jsou dvě místnosti situovány do ulice a ložnice do vnitrobloku. Ačkoli nejde o nový dům, poslední patro v souladu s moderními trendy nabízí dva mezonetové byty 2+kk. Rozloha bytů činí od 66 do 76 m2. Pro podrobnosti o cenách je třeba kontaktovat prodejce. Parkování je možné jenom na ulici v zónách příslušejících držitelům parkovacích karet. Ke všem bytům náleží sklepní kóje.
Pokud jde o standardy bytů, typické jsou podlahy z masivu a špaletová okna, bytový areál tedy nabízí stejnou úroveň jako v případě moderní novostavby pro náročné. Vytápění je řešeno centrální kotelnou pro dům, každý byt má vlastní odečet spotřeby.

Lokalita: Příjemné okolí se spoustou zeleně charakterizuje developerský projekt Kamenická, zasazený do Kamenické ulice 14 v Holešovicích na Praze 7. Jednosměrná ulice nabízí dostatečný klid, a přitom výborné dopravní spojení. V ulici Milady Horákové jste autem za dvě minuty. Tři minuty chůze vám potrvá cesta na tramvajovou zastávku Kamenická, odkud odjíždí tramvaje číslo 1, 2, 3, 6, 7, 8, 12, 25, 26. Kousek je i řada kulturních památek a kulturního vyžití. Úplně nejbližší kulturní památkou kostel svatého Antonína na Strossmayerově náměstí 11 minut pěšky. Pět minut chůze je Národní technické muzeum a Národní zemědělské muzeum. Stejných 5 minut vám potrvá i chůze do Kina Oko v ulici Františka Křížka. Na ulici Milady Horákové narazíte na supermarket Billa, nalézá se pouhé čtyři minuty chůze od domu. Po dvouminutové procházce dojdete do Letenských sadů, cesta do Stromovky trvá 8 minut. V obou parcích můžete relaxovat na dlouhých procházkách nebo si i zasportovat, třeba zaběhat. Na Výstaviště, kde se koná řada kulturních a společenských akcí je to 12 minut pěšky či 10 minut tramvají číslo 17. Mateřská a základní škola se nalézá v ulici U studánky celkem 7 minut pěšky. Nejbližší poliklinika s ordinacemi praktických lékařů stojí na Strossmayerově náměstí 8 minut jízdy tramvají číslo 1, 12 nebo 25.

Lokalita

Kamenická, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty