Lakeside Apartments Lipno

Vyprodáno
Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Černá v Pošumaví
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet jednotek:
  23

O projektu

Na břehu Lipenského jezera v městečku Černá v Pošumaví vzniká jedinečný projekt reprezentativních moderních apartmánů Lakeside Apartments Lipno doplněný o plně vybavený wellness. Rezidenční komplex nabídne celkem 22 apartmánů a 1 ateliér s podlahovou plochou od 33 m² až 120 m². Všechny apartmány mají výhled na jezero a jejich interiér je organicky propojen s venkovním prostorem. K vybraným apartmánům patří terasa nebo lodžie. Pro zachování maximálního soukromí byl kladen důraz na kvalitní zvukovou izolaci. K nadstandardnímu vybavení interiéru patří hliníková okna s izolačním trojsklem a hliníkovými roletami, dubové podlahy a přípravu na instalaci klimatizace.

Ve společných prostorech se nachází velkorysé vstupní lobby s recepcí a konferenční místností. Rezidentům je k dispozici plně vybavený wellness s bazénem, fitness protiproudem, vířivkou a finskou saunou. K dispozici je také lyžárna a kolárna. Na soukromé zahradě bude k dispozici několik krytých teras s posezením a privátní pláž s klubovnou.

Lokalita

Projekt Lakeside Apartments Lipno je situován v Černé v Pošumaví v CHKO Šumava na břehu Lipenské přehrady. Je zde jedinečná příležitost pro provozování vodních sportů jako je jachting, windsurfing a kiteboarding. V okolí jsou k dispozici další atrakce, například Stezka korunami stromů, bike park, lanový park, aquapark a bobov8 dráha. Milovníci zimních sportů ocení možnost bruslení na přehradě a lyžování v nedalekých skiareálech, například v rakouském středisku Hochficht. 

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty