Developerský projekt Apartmány Zadov

Vyprodáno
Zadov, Stachy, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V oblíbené rekreační lokalitě na Šumavě, v horské osadě Zadov, vzniká apartmánový dům se 41 bytovými jednotkami. Návrh projektu reaguje na své okolí tradičním tvarem domu i použitými materiály a zároveň nabízí vysoký standard bydlení v jednotkách od 1kk po 3kk s průběžnými lodžiemi přístupnými téměř ze všech jednotek.

Byty umístěné v přízemí mají vlastní předzahrádky, všem jednotkám je pak přístupné posezení na pozemku. Projekt zajišťuje skladování sportovního vybavení a parkování.

Developerem je společnost V Invest Development s.r.o. Apartmány budou předány k nastěhování po kolaudaci v létě roku 2021.

Lokalita: Dům je umístěn v rámci střediska Zadov spadajícího pod obec Stachy a území Jihočeského kraje. Zadov je jedním z nejoblíbenějších lyžařský areálů na Šumavě s množstvím sjezdovek i běžeckých tratí. Místo nabízí také jedinečný výhled do okolí na krajinu národního parku.

V okolí se nachází široká nabídka sportovních aktivit během celého roku a mnoho oblíbených turistických cílů – hrad Rabí, město Kašperské Hory, Vimperk, Boubínský prales nebo Prameny Vltavy.

Z Prahy je lokalita dostupná autem za 120 minut, případně i hromadnou dopravou – zastávka vlaku leží 20 minut chůze a autobusu jen 5 minut chůze od domu.

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty