Developerský projekt Liberty Building

Vyprodáno
Kloboučnická, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1733
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  červen 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  22 - 293 m2
 • Počet bytů celkem:
  186
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

Přehled

Liberty Building - Etapa 2

O projektu: Rezidenční projekt Liberty Building II (68 nových bytů) se rozkládá mezi třemi ulicemi v Nuslích na Praze 4. Obklopují jej ulice Bartoškova, Kloboučnická a V Horkách. Celý projekt je rozdělen na dvě etapy a ve své konečné fázi bude tvořit trojúhelníkový půdorys ohraničený třemi zmíněnými ulicemi. První etapou je novostavba moderního designu. Druhou etapu tvoří jeden objekt, který je developerským projektem zrekonstruovaného stávajícího objektu bývalé továrny Regula, která se rozkládá na ulicích Bartoškova a Klouboučnická. Přímo mezi nimi se nalézá také vysoká funkcionalistická věž, v níž je postaven dvoupatrový byt s prostornou terasou a výhledem na město. Developerem projektu je akciová společnost Geosan Development a.s., která na trhu ve stávající podobě působí již od roku 2001. Polyfunkční projekt druhé etapy nabízí 68 bytových jednotek a tři nebytové prostory. Prodej bytů byl zahájen již v roce 2013, stavba začala v roce 2014 a její kolaudace je naplánována na léto roku 2015. Developerskému projektu byl přidělen energetický štítek B.

Byty: Z celkového počtu 68 bytových jednotek je k datu 12. ledna roku 2015 volných celkem 24. Nové byty jsou na rozdíl od první etapy prosvětlené a mají vysoké stropy. Dispozičně jsou prostory rozděleny od garsoniéru a 1+kk až po 6+kk a nebytové prostory. Nejmenší z bytových jednotek je postavena jako dispozice 1+kk s celkovou plochou 42.47 m2. K bytu patří balkon o rozloze 5,46 m2 a jeho cena je stanovena na 2 604 691 Kč včetně DPH. Nejprostornější z nabízených bytových jednotek má plochu 293,97 m2 s terasou čítající dalších 216,36 m2. V ceně bytu, který je postaven jako dispozice 5+kk, jsou také dvě garážová parkovací místa. Největší nebytová jednotka má plochu 652,71 m2, nabízí vysoké stropy a jeho cena je odhadována na 24 775 462 Kč včetně DPH. S výjimkou tří bytových jednotek má každý byt vlastní terasu či balkon. V cenách bytů nejsou uvedeny sklepy. K dispozici je také 98 parkovacích míst umístěných převážně v prvním a druhém podzemním podlaží, zčásti také v prvním podlaží. Byty jsou odevzdávány v jednotlivém standardu, jehož součástí je laminátová plovoucí podlaha se zámkovým spojem min tloušťky 7 mm, keramická dlažba slinutá či keramický obklad do výšky zárubně v koupelně a na WC. Vstupní bezpečnostní dveře jsou opatřeny bezpečnostní třídou 3, vnitřní dveře jsou falcové. Vytápění je zajištěno pomocí ocelových deskových radiátorů typu VK a topného žebříku v koupelnách a na WC. Samozřejmostí je osobní výtah KONE nebo domácí audiotelefon s elektrickým vrátným.

Lokalita: Druhá etapa projektu Liberty Building je zaměřena na rekonstrukci budovy, která byla dříve využívána jako budova administrativní. Ta je situována na půdorysu trojúhelníku mezi ulicemi Bartoškova, Kloboučnická a V Horkách na Praze 4 – Nusle. Projekt Liberty Building se pokouší skloubit nejvyšší nároky na současné bydlení z hlediska nízké spotřeby energie, zajímavého designu a lokality, která splňuje veškeré požadavky nových klientů. Dopravní dostupnost zajišťuje síť několika silnic a městská hromadná doprava. Tramvajová zastávka Horky se nachází jen pět minut chůze, autobusová zastávka Kloboučnická je ve stejné vzdálenosti. Blízká ulice Nuselská vede až na Jižní spojku, což umožňuje skvělou možnost pro automobilovou dopravu. Nejbližší stanice metra Vyšehrad je vzdálena dvacet minut chůze. Poliklinika Vršovice je vzdálena jen deset minut, veterinární klinika Pod pramenem taktéž. Divadlo na Jezerce se nalézá v docházkové vzdálenosti patnácti minut, ve stejném dosahu lze nalézt i divadlo Komorní Fidlovačka. V desetiminutové docházkové vzdálenosti nalezneme také základní školu a supermarket Lidl. Na své si přijdou i milovníci zeleně, parků a procházek, protože pouhých patnáct minut od objektu se nalézají Havlíčkovy sady, park Jezerka a Grébovka. Občanskou vybavenost dotváří množství restaurací, kaváren a hospod. Vlaková stanice Praha – Vršovice se nalézá jen pět minut pěšky od projektu.

Liberty Building

Liberty Building - Etapa 1

O projektu: Novostavba v Praze 4 - Nusle s názvem Liberty Building má jasnou a dlouhodobou vizi. Jedná se o dvě samostatné etapy, na jejichž konci by měla stát moderní novostavba a rekonstruovaný stávající administrativní objekt. Celý bytový komplex Liberty Building tak vytvoří pomyslný trojúhelník mezi ulicemi Bartoškova, V Horkách a Klouboučnická. Moderní pojetí architektury nabídne 114 nových bytů a z toho 11 bude tzv. mezonetů. Novostavba ztělesňuje všechny architektonické prvky, které může jednadvacáté století nabídnout. Ozdoba lokality zapadá do rázu prestižní městské části Prahy 4, Nusle. Komfortní bydlení v nových bytech je stranou od ruchu velkoměsta a navíc novostavba Liberty Building nabízí možnost zařídit si kancelář přímo v místě bydliště.

Byty: Developerská společnost Geosan nabízí dva objekty, první je zrekonstruovaná továrna Regula a druhý objekt je novostavba v moderním stylu. Obě výstavby přináší trochu odlišný ráz bydlení, ve zrekonstruované části vznikají atraktivní byty s vyššími stropy a dokonce je zde možné získat i loftové byty, které jsou v dnešní době vyhledávané. Při rekonstrukci byla taky maximálně využita funkcionalistická věž, kde vznikl dvoupatrový byt s dech beroucím výhledem. Novostavba je pak určena především mladým párům a rodinám s dětmi. Termín dokončení projektu je léto 2014. Bytové jednotky jsou dispozičně rozvrhnuty od 1+kk až po 5+kk, tedy od 22 - 293 m2. Ceny bytů jsou pak značně diferencovány a rozhodující je pro cenu tedy umístění bytu v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě a výhled, jednoduše lze tedy říci, že čím vyšší patro, tím vyšší cena. Ceny se tak pohybují od 1.247.424 Kč - 25.407.515 Kč. Dále je možné k bytu dokoupit garážová stání v suterénu i sklep.

Lokalita: Nové byty vyrostly z velké části na území Prahy 4 - Nusle, kterou stále lze ještě považovat za širší centrum Prahy, a menší část pak zasahuje i do Prahy 2. Jen pár metrů od novostavby se nachází Grébovka a Havlíčkovy sady či Nádraží Vršovice. Nedaleko se také nacházejí tramvajové a autobusové zastávky, která vás nesměřují do ostatních částí Prahy. Můžeme tak hovořit o výborné dopravní dostupnosti a to i autem. Směrem po ulici Nuselská je možné během několika málo minut najet na Jižní spojku či městský okruh a dále pak pokračovat kamkoli po metropoli či mimo ni.
Nespornou výhodou místa je i skvělé zázemí služeb. Mateřské, základní i střední školy jsou v dobrém dosahu a stejně tak i obchodní centra a sportovní areály. Prestiž tohoto místa pak dotváří i těsná blízkost přírody. Park Havlíčkovy sady či Grébovka vybízí ke sportovním a relaxačním aktivitám. Nové bydlení Liberty Building splňuje sen o moderní a komfortním bydlením, skvělá občanská vybavenost a dopravní obslužnost naplňuje představy o ideálním domově.

Lokalita

Kloboučnická, Nusle, Praha 4
05.12.2023

Rezidence Odra: byl zahájen prodej bytů na Praze 8

02.12.2023

Nová Waltrovka: v prodeji jsou byty na Praze 5

24.11.2023

Garden Living: v prodeji jsou byty na Praze 9

24.11.2023

Zelený Chodovec: v prodeji jsou byty na Praze 10

23.11.2023

Rezidence Blízká: v prodeji jsou byty v pražském Karlíně

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty