Developerský projekt Lofty Kolbenova

V prodeji
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Vysočany
 • Počet jednotek:
  215
 • Architekt:
  Masák & Partner, s.r.o.
 • Generální dodavatel:
  GEMO a.s.

O projektu

Lofty Kolbenova vynikají především industriální atmosférou, která dýchá z původní stavby továrny na malé stroje. Objekt prochází rekonstrukcí, v rámci které dojde k zachování mnoha původních prvků a jejich doplnění moderními tak, aby byly využity benefity velkorysého prostoru i typický industriální styl, ale zároveň vzniklo bydlení respektující moderní trendy a praktičnost. Projekční práce zajišťují architekti z ateliéru Masák & Partner, s.r.o.

Nemovitost nabídne celkem 215 bytových jednotek, z nichž většina bude loftového typu. Dispozice jsou různorodé, a to od garsoniéry typu 1+kk až po velkorysých 6+kk. Ke většině jednotek v závislosti na jejich umístění náleží předzahrádka či balkón, k bytům v posledním patře pak rozlehlá střešní terasa. Objekt dále disponuje dostatkem parkovacích stání pro pohodlné parkování vozu.

Lokalita

Lofty Kolbenova se nacházejí v živé aktivní čtvrti s plnou občanskou vybaveností. Přímo před domem je k dispozici zastávka tramvaje, v docházkové vzdálenosti zastávka autobusu i metra. V blízkém okolí  jsou k dispozici potraviny, škola, gymnázium, restaurace, kavárny, ale třeba i centrum umění nebo skateboard park. Zeleň zájemci najdou v parku Podviní nebo parku Zahrádky.

Lokalita

Kolbenova, Praha 9 - Vysočany

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty