Developerský projekt Lucemburská 16

Vyprodáno
Lucemburská, Vinohrady, Praha 3

Detaily

O projektu

O projektu: Atraktivní prostředí Prahy 3-Vinohrad nabízí developerský projekt Lucemburská 16, který se nachází na uvedené adrese. Rekonstruovaný sedmipodlažní činžovní dům poskytuje celkem 48 bytů. Jednotlivé byty mají plošné dispozice 1+kk a 2+kk, jejich velikost činí od 26,5 m2 do 58,5 m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Při rekonstrukci domu byly zachovány jeho původní prvky a využity ty nejkvalitnější materiály, například dubové parkety. Pravděpodobné dokončení projektu je naplánováno na druhou polovinu roku 2020. Developerem a prodejcem je společnost Porta Invest.

Lokalita: Vinohrady, nacházející se na Praze 3, nabízejí prostřednictvím developerského projektu Lucemburská 16 na této adrese bydlení s výbornou dopravní dostupností do nejužšího centra města (blízkost stanice metra Jiřího z Poděbrad), vynikající občanskou vybaveností a také geniem loci tradiční pražské čtvrti.

Sport, Relax, příroda: Sportovní zázemí poskytuje 1,3 km vzdálený Sokol Vinohrady, kde najdete plavecký bazén, tělocvičny, jsou zde kurzy jógy, aerobiku, volejbalový a fotbalový oddíl. Pouhých 935 m od rezidence se rozkládá rozsáhlý park Riegrovy sady, který je vhodný pro delší procházky, ale třeba i inline bruslení.

Nákupy a služby: Supermarket Albert se nachází na Vinohradské ulici 236 m od bytového domu. 611 m od rekonstruovaného objektu najdete na rohu Jičínské a Vinohradské ulici OC Atrium Flora s dalšími nákupními možnostmi. Dominantou je i 472 m vzdálený Žižkovský vysílač, kde můžete využít například služby restauraci s nádherným výhledem na Prahu.

Vzdělávání: Na Žižkově náměstí 6 jenom 253 m se nalézá MŠ Naše děti. Velice blízko, pouhých 394 m se nalézá ZŠ na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Kultura: Multikino Cinema City Flora promítá v 587 m vzdálené, OC Atrium Flora. Další kulturní zázemí představuje 1,6 km vzdálené Divadlo Na Vinohradech.

Zdravotnictví: Lékařské služby poskytne 1,8 km vzdálená poliklinika Abel v Italské ulici.

Doprava: 451 m od bytového komplexu je umístěna stanice metra Jiřího z Poděbrad. Po 433 m narazíte na stanici tramvaje Jiřího z Poděbrad, kterou se za necelých 10 minut dostanete do centra města na Václavské náměstí. Po 189 m se dostanete na Vinohradskou ulici, ze které můžete vyjet na magistrálu.

Lucemburská 16

Lokalita

Lucemburská, Vinohrady, Praha 3

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty