Developerský projekt Modřanský háj (domy)

Vyprodáno
Do koutů, Modřany - Komořany, Praha 4

Detaily

 • ID:
  2407
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany - Komořany
 • Byty k nastěhování od:
  2020 - 2021
 • Počet jednotek:
  50
 • Cena bytů (od - do):
  5.950.043 Kč - 8.577.265 Kč

O projektu

O projektu: Na rozhraní Modřan a Komořan roste rezidenční komplex Modřanský háj spadající pod obvod Praha 4 a městskou část Praha 12. Situovaný je v katastrálním území Modřan v lokalitě Komořany na adrese ulice Do koutů. Developerský projekt je tvořen nízkopodlažními domy většinou s maximálně třemi patry na pozemcích svažujících se k Vltavě. Počet bytových jednotek je 170. Byty mají energetický štítek C. Dokončení je naplánováno na rok 2016 - 2020, přesný termín ještě bude doplněn. Za novými byty v Modřanském háji stojí architektonické studio ateliér A69-architekti s.r.o. Jeho cílem je vytvoření novostaveb, na které navazuje velké množství zelených ploch. Developerem celého rezidenčního komplexu je investiční a poradenská společnost v oblasti nemovitostí Avestus Real Estate, která sídlí přímo v ulici Do koutů. Partnerem financování je Hyposervis.

Byty: Dispozice nových bytů v Modřanském háji jsou od 33 do 120 m2, plošné uspořádání od 1+kk do 4+kk až po 4+1. K dispozici je v rámci ceny také sklepní kóje o rozměrech od 2 do 11 m2.
Byty při předávání kupcům musí splňovat níže popsané standardy: vodorovné konstrukce se skládají z železobetonové desky, svislé konstrukce domů tvoří kombinovaný železobetonový skelet s cihelnými vyzdívkami. Obvodový plášť tvoří kontaktní zateplovací systém s omítkovou vrstvou. V úrovni parteru je vnější stěna řešena pohledovým betonem. Mezibytové stěny mají tloušťku 220 mm a pórobetonovou přizdívku nebo se jedná o zděné stěny tloušťky 300 mm. Vlastní bytové stěny mají zděné příčky. Instalační stěny a předstěny se staví z pórobetonového zdiva. V bytech jsou dále standardem sádrové omítky, bílý nátěr provedený bílou barvou Primalex. V koupelnách, na toaletách jsou zajištěny sádrokartonové podhledy. V nových domech nechybí výtah.

Podlahy jsou obytných místnostech jako obývací pokoj, ložnice, kuchyňský kout, chodba a šatna řešeny plovoucí laminátovou podlahou s dodávanými obvodovými lištami Quick step-Loc Floor- dub přírodní. Koupelna, toaleta a místo pro sušičku má dlažbu Ley Ceramiche série Block. Obklady dlažby koupelny a toalety tvoří italská keramická dlažba glazovaná od značky Lea Ceramiche ve formátu 450 x 450 mm se zabudovaným zrcadlem nad umyvadlem. Dlažba sahá do výše 226 cm. Komory jsou vyloženy italskou keramickou glazovanou dlažbou značky LEA, formát 450 x 450 mm v linii Block se soklem výšky 100 x 600 mm. Dodává se sprchový a vanový komplet vodovodních pákových baterií značky JIKA série MIO v provedení lesklý chrom. Do koupelny se standardně dodává vana. U větších bytů 4+kk a výše, kde je součástí druhá koupelna se do druhé z koupelen instaluje sprchový kout. Toalety se vybavují závěsným keramickým klozetem JIKA série MIO/Cubito s podomítkovým splachovacím systémem, ovládání zajišťuje tlačítko WC TECE base v leskle chromovém provedení, součástí WC je duroplastové bílé sedátko značky JIKA série Cubito 450 mm. Další výbavu tvoří keramické bílé umyvadlo značky JIKA série Cubito 600 x 450mm a vana Kaldewei Eurowa 312 o rozměrech 1700 x 700 mm. Sprchové dveře se dodávají značky JIKA série Cubito Pure s rozměry 1000 x 1950 mm, dále sprchový komplet tvoří vanička GELCO v provedení série Sára a sprchová vanička z litého mramoru KADMA – Teiko, provedení Standard s rozměry 1200 x 1000 mm. Vytápění koupelny má na starosti Otopný žebřík KORALUX Linear 1200 x 450 mm v bílém provedení. Koupelnové prostory od zbylé části bytu oddělují vnitřní plné bílé dveře s obložkovou zárubní Porta CPL HQ v laminátovém provedení 700/1970, 800/1970 s kováním LEKO GULF v matném nerezu.

Okna a dveře na terasu se dodávají plastová. Vnitřní okenní parapety se skládají z bílých postformingových desek, vnější parapety a oplechování tvoří pozinkovaný plech. Vstupní dveře typu 900/1970 se zavěšují do ocelové zárubně šířky 100 mm B.T.2. Jsou protipožární, s bílým CPL povrchem a laminátovou výplní. Jejich další výbavu tvoří kukátko, dále bezpečnostní kování B.T.3 a Harmonia DEF klika/koule s horní rozetou Harmonia. Součástí je nerezový práh šířky 90 mm. Všechny vnitřní bytové dveře jsou plné bílé s obložkovou zárubní Porta CPL HQ v provedení laminát 700/1970, 800/1970, s kováním L FORM R v matném nerezu. Do koupelny a WC se na ně dává kování s WC úpravou.

Sklepní kóje mají obvodové zděné příčky. Povrchy sklepních podlah tvoří hlazený beton. Každá z kójí je uzavřena ocelovými uzamykatelnými dveřmi.
Elektrické rozvody jsou provedeny v mědi, vedené pod omítkou. Počet zásuvek v bytě odpovídá příslušné normě ČSN, součástí každého bytu je samozřejmě elektroměr. Elektroinstalaci tvoří vypínače a zásuvky LEGRAND VALENA v bílém provedení. Ze slaboproudých přípojek má každý dům vlastní napojení na společnou anténu pro příjem pozemního digitálního vysílání. Instaluje se STA a také telefonní zásuvka pro obytné místnosti a domácí telefon připojený k elektrickému zámku vchodových dveří. V koupelně, na WC a také na všech bytových chodbách se osazují nástropní světla. Montují se světla OSMONT Aura 2, 100 W, IP 44. V obytných místnostech se provádí příprava pro umístění stropních světel, která si již majitel vybere a nainstaluje sám. Terasy, lodžie a předzahrádky se osvětlují nástěnnými osvětlovacími tělesy. Vodoměry se umisťují do instalační šachty s přístupem přes revizní dvířka z prostoru koupelny. Elektroměr se montuje ke vstupním dveřím.

Vytápění se řeší centrálně plynovou kotelnou v době. Otopná tělesa se dodávají ocelová desková. Vybavena jsou termostatickými hlavicemi pro regulaci teploty. Koupelna disponuje bílým otopným žebříkem. Každý byt samostatné měření odběru tepla. Ohřívání teplé užitkové vody má přípravu nastavenu centrálně v plynové kotelně. Odběr vody se měří samostatně v každém bytě. Koupelny a WC mají odtah s ventilátorem. V kuchyňském koutě se připravuje osazení digestoře, rozvod končí v instalační šachtě s dostatečným přesahem.
Rozvody vody se vedou v plastu, pro každý byt je připravena přípojka pro pračku, sušičku a kuchyňskou linku. Stejně tak se budují i kanalizační rozvody v plastu a připravuje se připojení pračky a sušičky.

Rozměry parkovacího stání odpovídají normám ČSN. Podlaha stání je zhotovena z bezprašného a odolného betonu se vsypem, který se řídí typem domu. Předzahrádky od sebe odděluje poplastované pletivo ve výšce 120 cm. V každé předzahrádce se instaluje nezámrzný vodovodní kohout.

Lokalita: Bydlení v nízkopodlažních domech slibuje obytný komplex Modřanský Háj zasazený do obvodu Prahy 4 a její městské části Praha 12. Umístěn je v katastru Komořan ve zdejší ulici Do koutů.

Nejbližší restaurace a zároveň Music Club Dřevák se nachází v ulici Na Homoli cca 7 minut pěšky.
Sportovních příležitostí je zde celá řada, například za 10 minut cesty autem se dostanete na tenisové kurty v Kabeláčově ulici, za 12 minut se autem dopravíte do Freestyle parku Modřany v ulici Vltavanů či do sportovního areálu Hamr také v ulici Vltavanů. Podél Vltavy vede cyklostezka A21 Modřanská rokle z Modřan až do Průhonic. Přírodu zde zastupuje přírodní památka Modřanská rokle, autem dosažitelná za 8 minut, pěšky za 45 minut. Z kulturních příležitostí je neblíže kino Modřanský biograf v ulici U kina, kam se dostanete autem za 5 minut, pěšky zhruba za půl hodiny.

Za 7 minut se autem při minimálním provozu dostanete do Polikliniky Modřany, nejbližšího zdravotního střediska s kompletním zázemím, které najdete na Soukalově ulici v Modřanech. Nejbližší mateřská a základní škola K Dolům v ulici Palmetová je vzdálená asi 10 minut pěší chůze. Nákupy zajistí nedaleký supermarket Albert na Obchodním náměstí vzdálený zhruba 5 minut jízdy autem, budou-li prázdné ulice, pěšky cca 26 minut. V dojezdové vzdálenosti 10-11 minut je také Billa v ulici U Kamýku, nebo další Albert na Mariánské ulici. Na asi 8 minut vyjde potom cesta vozem do Kauflandu ve Lhotecké ulici. Na Sofijském náměstí se nachází bankomaty GE Money, ČSOB, České spořitelny a také pobočka České pošty pro Prahu 12, dojezdová vzdálenost cca 7-8 minut.

Developerský projekt má zajištěno dopravní spojení formou autobusů jezdících do centra Prahy. Spojení zajišťují autobusy číslo 139 a 165. Docházková vzdálenost na zastávku je 7 minut. Na železniční zastávku Praha-Komořany je to 11 minut pěšky. Autem se při malém provozu dostanete po Modřanské ulici do centra na Václavské náměstí za 25 minut.

Lokalita

Do koutů, Modřany - Komořany, Praha 4

Realitní zprávy

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.5.2024

Ekorezidence Strašnice: v prodeji jsou byty na Praze 10

10.5.2024

Bydlení Meta Modřany: byl zahájen předprodej loftů a bytů na Praze 4 – Modřany

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty