Developerský projekt Na Pramenech

V prodeji
Kurta Hubera, Čakovice, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  bpd development a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Čakovice
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2024
 • Počet jednotek:
  15

O projektu

Na Pramenech je komorní projekt vznikající na pomezí pražských Čakovic, Letňan a Ďáblic. Konkrétně jde o bytový dům s výtahem, který na každém z celkem tří podlaží nabídne 5 bytů s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk. Dohromady tak bude k dispozici 15 bytových jednotek. Zatímco přízemní jednotky jsou doplněny o předzahrádku o výměře do 155 m2, součástí zbývajících jsou lodžie. Ke všem pak náleží sklep pro veškeré sezónní nezbytnosti a zastřešené parkovací stání jen pár kroků od domu.

Za návrhem stojí renomované pražské architektonické studio ADR, které vsadilo na eleganci a čisté linie. K vybavení interiérů byly zvoleny vysoce kvalitní materiály a osvědčené značky, jako je Laufen Pro, Roth, Kaldewei či česká firma Rako.

Lokalita

Projekt Na Pramenech se nachází v ulici Kurta Hubera, na pomezí pražské městské části Čakovice. Hlavní předností lokality je její plná občanská vybavenost, která je rozprostřena kousek od domu – dvě nákupní centra, řada menších obchodů a bohaté sportovní vyžití v podobě plaveckého bazénu, koupaliště, cyklostezky, skateparku či multifunkčního sportovního centra. Autobusová zastávka, pomocí které se dostanete na metro C – Letňany během pěti minut, je situována v těsné blízkosti projektu. Nedaleko najdete také železnici s přímým spojením na Masarykovo nádraží.

Lokalita

Kurta Hubera, Čakovice, Praha 9

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty