Developerský projekt Nová Krč

V přípravě
Krč, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  REFLECTA Development a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Krč
 • Počet jednotek:
  cca 600
 • Architekt:
  Studio Acht

O projektu

Nová Krč je komplexním projektem, který dá vzniknout bytovým jednotkám, stejně tak jako administrativním a obchodním budovám. Stojí za ním architektonické Studio Acht kooperující s hlavním městem Prahou, Institutem plánování a rozvoje hl.m.Prahy, Městskou částí Praha 4, Dopravním podnikem a Metroprojektem, a to v návaznosti na nově projektovanou linku metra D. Právě u východů ze stanic metra jsou plánovány obchodní pasáže i podchody, společně s komerčními prostory na úrovni terénu. Na restaurace a občerstvení v úrovni ulice by pak měla navazovat bytová zástavba a také park či nová poliklinika. Vyšší podlaží domů by měla sloužit jako kanceláře a v podzemí domů naopak vznikne prostor pro garáže.

Pokud jde o bytové jednotky, v plánu jich je přibližně 600, a to v dispozicích od 1+kk až 4+kk. Dostatek parkovacích míst bude zajištěn v podzemních garážích pod bytovými domy. Vzhledem k tomu, že součástí budou administrativní budovy, které vytvoří akustickou bariéru mezi silnicí a bytovou zástavbou, bude rezidentům zajištěn dostatečný klid.

Lokalita

Projekt Nová Krč je plánován v pražské Krči (Praha 4), na připravované trase pražského metra D, přičemž zahrnuje hned dvě stanice – Nemocnice Krč a Nádraží Krč. Jde o lokalitu se skvělou občanskou vybaveností i snadnou dostupností do centra Prahy, které ale zároveň nechybí obrovské množství zeleně, kterou představuje především Krčský les a Údolí Kunratického potoka

Lokalita

Krč, Praha 4

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty