Panna a Baba

Vyprodáno
Žernovská, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde zajištěno maximální soukromí. Byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk, rozkládají se na ploše od 69,1 m2 do 138,2 m2. Jde o nízkoenergetický rezidenční projekt disponující ve standardu podlahovým topením, rekuperací vzduchu, klimatizací, předokenními roletami a smart systémem „flowbox“ pro ovládání bytových jednotek i domu. Součástí domů je výtah, k dispozici jsou velké sklepní kóje. Ke každé bytové jednotce je v ceně parkovací místo v podzemním parkingu a nechybí odpočinkové zóny v zeleni. Kolaudace projektu je plánována na třetí čtvrtletí roku 2020.

Lokalita: Největší devizou developerského projektu Panna a Baba, který vzniká v Praze 10-Strašnicích, je především skutečnost, že je situován do velmi klidné vilové zástavby, k níž přiléhá park. Proto jde o mimořádně příjemné místo k životu, ve kterém získáváte městský komfort, pokud jde o dostupnost služeb, ale zároveň klid téměř jako na venkově. Domy se totiž nachází v části Strašnic, pro kterou je typická výstava složená převážně z prvorepublikových vil.

Sport, Relax, příroda: Zimní stadion zimních sportů Škoda Icerink se nachází 986 m od rezidence. Na venkovní posilovnu Křenická narazíte 1,1 km od obytného komplexu. Kdo má rád plavání, určitě ho potěší, že blízko, jenom 2,3 km může zavítat na plavecký stadion Slavie či přírodní koupaliště u vodní nádrže Hostivař, ležící 4,9 km od bytového souboru. Rozsáhlé sportovní možnosti pak nabízí Sportovně relaxační areál Gutovka, kde se nachází lanové centrum, skate park, bruslení, dětské hřiště. Na delší výlety je ideální destinací 4,1 km vzdálený lesopark Hostivař. Milovníci odpalování do jamek mohou využít green Golf Clubu Hostivař, nalézajícího se 4,9 km od obytného komplexu.

Nákupy a služby: K nejbližšímu supermarketu Albert je to jenom 1,2 km cesty, Tesco Skalka má otevřeno 1,3 km od rezidenčního komplexu. 2,2 km vás dělí od obchodního centra VIVO Hostivař.

Vzdělávání: Na MŠ Rembrandtova narazíte po cestě dlouhé 1,1 km. Ve stejné vzdálenosti vaše ratolesti přivítá MŠ a ZŠ Olešská.

Kultura: Celkem 1,8 km je dlouhá cesta do pobočky Městské knihovny na Rubensově ulici. Dále můžete za zajímavými představeními vyrazit do 2,4 km vzdáleného Strašnického divadla nebo 2,3 km vás dělí od multikina Premiere Cinemas.

Zdravotnictví: V těsné blízkosti jenom 822 m se nachází Poliklinika Skalka.

Doprava: Pouhých 219 m od domu se nalézá zastávka tramvaje Dubečská. Automobilisté zde mají velmi snadný výjezd na Průběžnou ulici, vzdálený jenom 115 m, odtud mohou zamířit jak směrem do centra Prahy, tak ven z města. Velmi blízko, jenom 559 m, se nalézá stanice metra Skalka.

Panna a Baba

Lokalita

Žernovská, Strašnice, Praha 10

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty