Developerský projekt Panorama Kyje II

Vyprodáno
Sicherova, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  577
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2013 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  90
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt tvoří dvě čtyřpodlažní novostavby, které jsou efektivně a přitom decentně zasazeny do okolní vilové zástavby. Celkovou kapacitu 89 nových bytů pokrývá dostatek podzemních i venkovních parkovacích stání situovaných před viladomy. Projekt je koncipován jako atraktivní bydlení v blízkosti přírody a s kvalitní občanskou vybaveností. Jedná se o pokračování úspěšného projektu Praha Kyje, kde byly nové byty z 90% rezervovány ještě před jeho dokončením. Majitelé dostupných bytů mají možnost zažít pocit, kdy se probouzí do svěžího rána na dosah přírody i velkoměsta. Okolí je novostavby doslova stvořené k rannímu aktivnímu vyžití či odpoledním a večerním procházkám na svěžím vzduchu. Developerem je Ekospol a.s.

 

Díky výbornému výhledu z novostavby máte navíc celou Prahu jako na dlani, což ještě umocňuje celkový dojem z vhodně zvolené lokality a kvalitního zpracování developerského projektu. Obě novostavby disponují výtahem a díky zajímavému koncepčnímu řešení jsou nejen designově, ale rovněž užitně velmi atraktivní. Všechny nové byty mají vlastní balkon, střešní terasu nebo předzahrádku, která v letních měsících příjemně zvětší obytný prostor. Na výběr je ze široké škály bytů od 1+kk až po 5+kk (30 – 108 m2). V základní ceně je mimo jiné promítnut vysoký standard celkového vybavení nového bytu a nabízí se rovněž možnost využít zvýhodněného nadstandardního vybavení pro všechny byty v Panorama Kyje II.

 

Lokalitu Praha – Kyje lze obecně charakterizovat jako klidnou a tichou. Nejstarší stavební památkou lokality Praha - Kyje je románský kostel sv. Bartoloměje, který je rovněž nejstarší stavební památkou v městské části Praha 14. Původní obec Kyje byla k Praze připojena v roce 1968 a aktuální zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Díky svému charakteru je bydlení v Praze - Kyje vhodné zejména pro rodiny, kterým lokalita nabízí dostatek prostoru pro vyžití a rovněž pocit bezpečí pro jejich nejmenší.

 

Lokalita: V blízkém okolí Panorama Kyje II jsou situovány malebné zahrádkářské kolonie a na procházku lze vyrazit rovněž do Hloubětínského parku nebo k malebnému Kyjskému rybníku. Na své si přijdou také milovníci aktivního životního stylu, pro které je k dispozici síť cyklostezek. Občanská vybavenost je zajištěna blízkostí množství obchodů a především oblíbeného nákupního centra Černý most, které leží ve vzdálenosti jedné stanice metra nebo 5ti minut jízdy autem. Nejbližší zastávka metra "B" - Rajská zahrada, je dostupná po deseti minutách chůze a do centra Prahy je možno se metrem dostat do 15ti minut. Pro motoristy se nabízí výborná dopravní dostupnost na Pražský okruh (5 minut).

 

Panorama Kyje II

Lokalita

Sicherova, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty