Developerský projekt Panorama Kyje III

Vyprodáno
Sicherova 1604/22, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4412
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  72
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt Panorama Kyje III se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 a představuje moderní a nenásilné splynutí komfortní vilové zástavby s všudypřítomnou zelení. Za realizací projektu stojí developerská společnost EKOSPOL, která má na svém kontě řadu dalších neméně úspěšných projektů v atraktivních pražských lokalitách. Panorama Kyje III tvoří dva moderní čtyřpodlažní viladomy nabízející 72 cenově dostupných bytových jednotek, které je možno vybírat v dispozicích 1+kk, až 5+kk s rozměry od 30 m2 do 114 m2. Díky ustupujícím horním patrům jsou součástí bytových jednotek atraktivní střešní terasy. Ostatní byty jsou doplněny o balkony nebo předzahrádky. Nemalou předností jednotlivých bytů je jejich energeticky úsporný standard, díky kterému je možno ušetřit až 20 % nákladů na vytápění ve srovnání se standardní novostavbou. Byty jsou prodávány s vysokým standardem vybavení, který je zahrnut již v základní ceně. Součástí areálu jsou podzemní garážová stání i dostatek parkovacích míst v okolí. Chcete se každý den probouzet se zpěvem ptáků? Bydlet v dokonalém spojení s přírodou? Nepřehlédněte tento – po všech stránkách dokonalý developerský projekt! V okolí se nacházejí malebné zahrádkářské kolonie, pěknou procházku si můžete udělat do Hloubětínského parku, ke Kyjskému rybníku či k Bažantnici. Samozřejmostí je bohatá občanská vybavenost i výborná dopravní dostupnost. Na Pražský okruh se dostanete pohodlně automobilem za pouhých 5 minut, v centru Prahy jste za minut 15. 10 minut pěší chůze vás dělí od stanice metra B – Rajská zahrada. Projekt Panorama Kyje III je vhodný pro mladé páry, rodiny s dětmi, ale také osoby vyznávající klidné a komfortní bydlení obklopené zelení. Plánované dokončení projektu je stanoveno na léto roku 2014.

Lokalita: Projekt Panorama Kyje III je situován v nádherné zelené lokalitě Prahy 9. Kyje patří mezi nejvyhledávanější lokality současnosti a to především pro svou klidnou nekomerční povahu, výbornou dopravní dostupnost i veškerou občanskou vybavenost. Pojďme si nyní tuto okouzlující lokalitu představit se všemi jejími přednostmi.

Projekt je lemován nádhernou přírodou, zalesněnými plochami, přírodními parky a rybníky. Navštívit můžete například Hloubětínský park, Kyjský rybník nebo Bažantnici. Na své si zde přijdou také milovníci sportovních aktivit – nedaleko projektu se totiž nachází moderní plavecký areál. Občanská vybavenost zahrnuje mateřské, základní i střední školy, lékařské ordinace, veterinární ambulance, pošty, banky, lékárny, kavárny i restaurace. Oblíbené nákupní středisko Černý most je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy autem či metrem. Naleznete zde hypermarket, kino Village Cinemas, fitness centrum s plaveckým bazénem i řadu menších prodejen všeho druhu.

Dopravní dostupnost je zde zajištěna také velmi precizně. Pouhých 15 minut jízdy automobilem vás dělí od centra Prahy. Na nejbližší zastávku metra trasy B – Rajská zahrada se dostanete za 10 minut chůze. V okolí se nachází také autobusové terminály a napojení na Jižní spojku.

Lokalita

Sicherova 1604/22, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty