Developerský projekt Panorama Kyje VII

Vyprodáno
Federova, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7753
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  96
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V Praze 9 v části Kyje v ulici Federova vznikají praktické, funkční novostavby. Prozatím poslední etapa se jmenuje Panorama Kyje VII a nabízí všem potencionálním zájemcům o komfortní bydlení. Celkem 96 nových bytů ve třech moderních čtyř až pěti podlažních bytových domech s atraktivní architekturou. Z pohledu žádanosti a prodejnosti jednotlivých bytových jednotek se jedná o jeden z nejúspěšnějších projektů za poslední roky. Předchozí etapy jsou už takřka vyprodané, poslední zbývající volné nemovitosti jsou už jen v etapě s pořadovým číslem VI a to dlouho před jejich dokončením. Projekt Panorama Kyje VII velmi citlivě navazuje na dosavadní architektonický záměr využívající terasy, balkony, předzahrádky a uměle vytvořený zelený park s dětským hřištěm v okolí bytových domů. Díky těmto skutečnostem jde o jednu z nejideálnějších lokalit pro vybudování rodinného bydlení. Bytové jednotky jsou s dispozicí od 1+kk až po 5+kk. Developerem všech etap i této poslední je Ekospol a.s. Datum dokončení realizace celé výstavby je stanoven na podzimní termín roku 2016.

Navíc si musíte připočítat cenu garážového stání. Podle typu parkovacího místa se různí i výsledná cena. Rozhodnout se můžete i pro komfortní garážový box. Nejlevnější variantou je zakoupení venkovního parkovacího místa i s uzamčením. Nové bydlení předesílá užitnou plochu od 33 m2 do 119 m2. Byty jsou vybaveny buď balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Balkony disponují užitnou plochou od 6 m2 do 12 m2. Terasy mají plochu do 120 m2 a předzahrádky dosahují plochy až 218 m2. Developerský projekt je obdařen kvalitními standardy přímo v ceně nového bydlení. Podlahovou krytinu tvoří značkové plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech. V kuchyňském koutě, koupelně a předsíni naleznete keramickou dlažbu a obklady. Ve všech koupelnách se nacházejí vodovodní baterie renomovaného výrobce GROCHE, umyvadlo, akrylátová vana a závěsné WC. Při výstavbě se nezapomnělo na plastová okna, které jsou v přízemí navíc obdařená bezpečnostním sklem. U všech bytů jsou nainstalovány bezpečnostní, protipožární dveře s ocelovou zárubní.

Lokalita: Novostavby Panorama Kyje VII v Praze 9 v ulici Federova se vyznačují skvělou dopravní dostupností díky blízké stanici metra, čímž je zajištěn kontakt jak s centrem, tak i okolními lokalitami. V bezprostřední blízkosti nového bydlení v bytovém areálu se nachází hned několik mateřských, základních, ale i středních škol. Své děti, tak můžete mít neustále na blízku. Zázemí zde našla i celá řada ordinací s kvalifikovanými lékaři nebo veterinární klinika. Nechybí ani nákupní centrum Černý Most, který je vzdálen pouhou jednu stanici metrem. V tomto nákupním komplexu naleznete vše od multikin, restaurací, kaváren, fitness center až po menší i větší obchodní řetězce jako je Hornbach nebo IKEA. Stejně tak se jednu zastávku metrem ukrývá i plavecký bazén v Hloubětíně. Stanice metra je vzdálená pouze 10 minut pěšky.

Více info: www.ekospol.cz > Panorama Kyje VII

6.11.2014 - EKOSPOL otevřel svůj 49. projekt. V bytovém areálu Panorama Kyje II – IV prodal všechny byty s předstihem před dokončením

Skvělý loňský rok firma EKOSPOL završila otevřením svého již 49. projektu ve své dvaadvacetileté historii. Bytový areál Panorama Kyje II – IV byl letos dokončen a slavnostně otevřen. V jeho rámci bylo prodáno všech 258 nových bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality a to ještě s předstihem. Projekt Panorama Kyje se tak stává nejúspěšnějším bytovým projektem sídlícím u stanice metra několika posledních let. Areál Panorama Kyje bude celkově jedním z největších developerských projektů tuzemské historie na poli bytových rezidencí.

Společnost EKOSPOL zažívá velmi dobré časy. Hodně nadějí vkládala jedna z předních českých developerských společností do plánovaného bytového areálu s názvem Panorama Kyje a tento tah se jí bohatě vyplatil. Mohutná prodejní ofenzíva, kterou firma odstartovala pod názvem „700 bytů v 7 lokalitách“ odstartovala prodejní úspěch, na jehož konci se společnost mohla pochlubit novým českým rekordem, když prodala 250 bytů v jediném měsíci.

Budoucí představy společnosti nastínil Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL. „Postupnou realizací dalších etap vznikne v Kyjích celkem téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení. Nedávno jsme zahájili prodej již sedmé etapy tohoto projektu a závratná rychlost, kterou byty prodáváme, jasně signalizuje, že i tato etapa bude vyprodána dlouho před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem a čímž se odlišuje od svých konkurentů,“ dodal zkušený obchodník.

Společnost EKOSPOL nabídla v bytovém areálu Panorama Kyje s označením II – IV celkem 258 nových bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality. Dispozice jednotlivých bytových jednotek začínají na 1+kk a končí až v komfortních prostorách 5+kk. Úspěch projektu je dán také jeho výjimečnou polohou. Lokalita nabízí blízkost přírody, skvělou dopravní dostupnost výbornou občanskou vybavenost, což z ní činí vyhledávané prostředí. Slavnostní otevření proběhlo 6. listopadu loňského roku a od té doby společnost plánuje další rozšíření, jehož cílem je postupné vytvoření nové bytové čtvrti.

Více info: www.ekospol.cz > Panorama Kyje VII

Lokalita

Federova, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty