Developerský projekt Polská 52

V prodeji
Polská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Vinohrady
 • Byty k nastěhování od:
  Q2/2025
 • Počet jednotek:
  20

O projektu

Projekt Polská 52 nabízí 20 bytových jednotek dispozičně řešených jako 1+kk, 2+kk, 4+kk a 5+kk v oblíbené pražské městské části Vinohrady. Nachází se v činžovním domě, jehož historie sahá až do roku 1912, navrženého na základě plánů Josefa Rokose a Aloise Kaštíka. Při jeho citlivé rekonstrukci je dbáno na zachování co možná největšího počtu všech drobných detailů v jejich původním dobovém provedení.

V závislosti na vybrané jednotce je její součástí balkón a terasa – na jeden byt jich může být i několik zároveň. Ke všem pak náleží sklep ideální pro skladování sezónních nezbytností. Součástí projektu je také vybudování podzemního parkování a mycí stanice, která přijde vhod jak pro umytí tlapek domácích mazlíčků, tak i kola. Všem rezidentům pak bude k dispozici lobby recepce a zahrada s relaxační zónou ve vnitrobloku.

Lokalita

Projekt se nachází v ulici Polská v pražských Vinohradech. Jde o velmi vyhledávanou lokalitu, která je v docházkové vzdálenosti od Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad. Plná občanská vybavenost s řadou vyhlášených podniků a bister, stejně jako pohodlná dopravní dostupnost je samozřejmostí. Během pár minut pěší chůze se dostanete na stanici metra linky A Jiřího z Poděbrad či dokonce Hlavní nádraží.

Lokalita

Polská, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty