Developerský projekt Rezidence Hloubětín

Vyprodáno
Poděbradská/Konzumní, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V oblíbené části v Hloubětíně buduje společnost GARTAL nový developerský projekt Rezidence Hloubětín. Vznikne zde 36 nových bytů a ateliérů s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, zabírají plochu od 30 m2 do 76 m2. Bezbariérové byty, které se se zrodí v novém pětiposchoďovém domě vybaveném výtahem. Všechny byty disponují balkonem nebo terasou, v posledním podlaží budou postaveny tři střešní byty s velkými terasami až 24 m2. Přízemí bude vyhrazeno třem komerčním prostorám. K bytům bude možné dokoupit sklepní kóje. Zároveň jsou na vyžádání zajištěna parkovací místa. Předpokládané dokončení stavby je naplánováno na únor 2021.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Hloubětín těží ze svého umístění na Praze 9-Hloubětíně v Poděbradské/Konzumní ulici, protože se nachází na samém okraji přírodního parku Smetanka a v těsné blízkosti stanice metra i obchodů – je zde v okolí dostatek zeleně i výborná dopravní obslužnost a občanská vybavenost.

Sport, Relax, příroda: Na Hloubětínské ulici můžete využít služeb 1,7 km vzdáleného Bazénu Hloubětín, zdejší sportovní areál nabízí i zázemí tenisových kurtů a tělocvičen, fitness centra a sauny. Jenom 377 m dělí nový dům od přírodního parku Smetanka, který je jako stvořený pro delší procházky, je možné dojít ke 477 m vzdálenému Kejřovu mlýnu nebo 1,1 km k Hořejšímu rybníku. 410 m od rezidenčního komplexu začíná Naučná stezka Prahy 14.

Nákupy a služby: Na Kolbenově ulici ve vzdálenosti 1 km je otevřen supermarket Lidl, v Soustružnické ulici najdete 1,7 km od bytového komplexu Penny Market. V dosahu 1,6 km funguje na Poděbradské ulici Česká pošta.

Vzdělávání: Ve vzdálenosti 703 m od projektu přijme vaše potomky MŠ Nehvizdská, 1,8 km na roku Kyjské a Hloubětínské ulice ZŠ Hloubětínská.

Kultura: Pouhých 1,6 km sídlí v Soustružnické ulici pobočka Městské knihovny. Kulturní program nabízí 3,8 km od projektu Divadlo Gong v Sokolovské ulici, nebo 4,2 km vzdálený Kulturní dům Kyje v Šimanovské ulici.

Zdravotnictví: Poliklinika Kolbenova je otevřena 2,5 km na Kolbenově ulici. V 1,3 km vzdáleném Hloubětínském zámečku se nalézá gynekologické sanatorium.

Doprava: Pouhých 146 m od rezidence narazíte na stanici tramvaje Kbelská, jenom 173 m se nachází zastávka autobusu, která se jmenuje také Kbelská. Velice blízko, 506 m, stojí také stanice metra Hloubětín. Velmi snadno se po ujetí 217 m dostanete autem na samotnou Poděbradskou ulici, odkud můžete zamířit jak do centra Prahy (cca 25 minut), tak na výjezd ven.

Více info: gartal.cz

Rezidence Hloubětín

Lokalita

Poděbradská/Konzumní, Hloubětín, Praha 9

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty