Rezidence Modřanka

Vyprodáno
K Vystrkovu, Modřany, Praha 4

Detaily

O projektu

V. Etapa: V poslední etapě je od června 2020 v nabídce 50 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 3+kk.

O projektu: V několika etapách vzniká v místech někdejšího modřanského pivovaru developerský projekt nazvaný Rezidence Modřanka. Jedná se o čtyři novostavby s pěti až osmi podlažími nabízející celkově 292 nových bytů o dispozicích 1+kk – 5+kk. Novostavby jsou uspořádané do tvaru podkovy, což mezi nimi rozlehlý park se vzrostlými stromy a dětským hřištěm.

Součástí každého bytu jsou balkony či terasy, přízemní jednotky budou doplněny o předzahrádky. V komplexu budou také k dispozici parkovací stání a sklepní kóje, které nejsou zahrnuty v ceně.

Výstavba první etapy byla zahájena počátkem září 2015. Novostavby budou mít energetický štítek B a C a jejich developerem je společnost Horizon Modřany s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v těsném sousedství prvorepublikových vilek, na pravém břehu Vltavy v Modřanech na ulici K Vystrkovu, na obvodě Praha 4.

V dostupné vzdálenosti je k nalezení veškerá občanská vybavenost - školy, obchody, pošta, restaurace, biograf, poliklinika, dokonce i barokní kostel. Nákupy, zábavu a spoustu dalších služeb poskytuje obchodní centrum Novodvorská Plaza, kam cesta autem zabere maximálně 10 minut.

Přímo před Rezidencí Modřanka zajišťuje snadné dopravní spojení do centra autobus, 5 minut pěšky je tramvajová zastávka a 10 minut odtud staví dokonce i vlak. Radnice v budoucnu navíc plánuje modernizaci hlavní přístupové komunikace – Komořanské ulice.

Jednou z hlavních předností Rezidence Modřanka je bezpochyby její umístění uprostřed přírody. Zelené jsou nejen okolní břehy Vltavy, ale také největší přírodní chlouba Modřan – přírodní park Modřanská rokle, který poskytuje celou řadu příležitostí k příjemnému trávení volného času. Kromě několika cyklostezek a sportovních hřišť tu vedou i turistické a naučné stezky. Nedaleký Sportovní areál Hamr-Braník je určený pro fotbal nebo volejbal, které se dají zahrát dokonce i v zimě v multifunkční sportovní hale. Na druhém břehu Vltavy je dostihové závodiště Velká Chuchle.

Lokalita

K Vystrkovu, Modřany, Praha 4

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty