Developerský projekt Rezidence Pasohlávky

V prodeji
Pasohlávky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Pasohlávky
 • Počet jednotek:
  16

O projektu

Pouhou půlhodinu jízdy jižně od Brna na břehu vodní nádrže Nové Mlýny vzniká projekt chytrých rodinných domů Rezidence Pasohlávky, který nabídne bydlení v krásné krajině u vody a zároveň snadnou dostupnost do Mikulova a Brna. Architektonický styl domů a jejich zasazení do okolí respektuje tradice a historii vinařského kraje. Pozemky jsou díky svojí velikosti ideální pro rekreaci, a přitom nenáročné na údržbu. Počítá s místem k zaparkování dvou automobilů.

Domy jsou navržené jako nízkoenergetické a budou provedeny za použití nejmodernějších technologií a materiálů. Velký důraz je kladen na kvalitní zateplení, které zajistí nízkonákladový provoz v případě vytápění a chlazení. Veškeré moderní technologie v domě je možné propojit v jeden celek a ovládat jak lokálně, tak i dálkově. Tepelnou pohodu zajistí energetická centrála prostřednictvím teplovzdušného vytápění s možností připojení ke zdroji solární nebo fotovoltaické energie. Součásti ekosystému domu je i větrání s rekuperací.

V rámci první etapy je v nabídce 16 volně stojících domů situovaných přímo u vody s dispozicemi typu 5+kk a 6+kk. Aby byla zajištěna dostatečná zeleň, je součástí vybudování vlastní studny a zásobníku vody s dostatečnou kapacitou pro každý dům. Harmonogram výstavby se liší v závislosti na konkrétním domu.

Lokalita

Rodinné domy jsou situovány v obci Pasohlávky na břehu vodní nádrže Nové Mlýny. V místě je k dispozici občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení. Vzdálenost do Mikulova je 15 km a do Brna 30 km.

Energetický štítek

A+
A
Vaše energetická třída je A
B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Pasohlávky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

5.6.2024

ZIG-ZAG Haus: byl spuštěn prodej bytů v pražských Holešovicích

3.6.2024

Bydlení Na Včelníku: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

1.6.2024

Residence Benátky: v prodeji jsou RD za Prahou

31.5.2024

Byty Nad Krocínkou: v prodeji je nová etapa projektu

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty