U Pergamenky 2

Vyprodáno
U Pergamenky, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Pergamenka v pražských Holešovicích pokračuje po první etapě další fází výstavby U Pergamenky 2. Celkově se zde postaví několik domů, které budou tvořit celý komplex s vnitroblokem plným zeleně. Do konstrukce domů se zakomponují i ocelové části někdejších skladů, takže v projektu bude zachován i genius loci místa. Nebudou chybět ani vodní prvky a místa k posezení.

Ve druhé etapě vznikne 6 sedmipodlažních bytových domů tvořících blok. Celkem se nabízí 131 bytových jednotek v dispozicích 1kk – 4kk doplněných lodžiemi, některým náleží střešní terasy s atraktivním výhledem do okolí.

Developerem projektu je společnost FINEP CZ a.s. Byty Pergamenka vznikají podle návrhu architektonického studia A69.

Lokalita: Holešovice na Praze 7, kde se v ulici U Pergamenky bude nacházet projet Rezidence Pergamenky, patří v současnosti mezi velmi populární lokality. Těží ze svého dobrého umístění a z toho, že se zde výrazně zlepšila infrastruktura a má zde své sídlo celá řada úřadů, firem, vznikla tu spousta obchodů. Proto zde není problém nalézt veškerou občanskou vybavenost na vysoké úrovni.

V rámci širšího centra Prahy je sem výborné spojení, ať už metrem, tramvají nebo autobusem. Zastávka tramvaje Ortenovo náměstí leží pouhých 350 m od rezidenčního komplexu, 800 m daleko leží stanice metra Nádraží Holešovice., kde se nachází také významný železniční stanice Nádraží Holešovice, která je výchozí stanicí i pro řadu mezinárodních rychlíků.

Bonusem lokality je i dostupnost míst určených k relaxaci, ať už jde o nedalekou zoo, botanickou zahradu nebo lesopark Stromovku. Sport a rekreaci zajišťuje nedaleký golfový klub nebo plavecký bazén na Výstavišti.

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty