Developerský projekt Rodinné domy Benice

Vyprodáno
Ochranovská, Benice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  9965
 • Stav:
 • Developer:
  CPI PROPERTY GROUP
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Benice
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  9 + 36
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidenční areál Benice nabízí díky developerskému projektu společnosti Jihovýchodní město a.s. klidné a pohodlné bydlení v souladu s přírodou. Novostavba se nachází na ulici Ochranovská, v lukrativní lokalitě Benice, spadající katastrálně pod Prahu 10. Jedná se o soubor 36 rodinných domů ve fázi 1b a 9 nadčasových rodinných domů ve fázi 1c. Nové byty v domech, solitérech, dvojdomech a řadových rodinných domech budou mít dispozice od 4+kk až po prostorných 7+kk. Novostavby jsou tudíž vhodné i pro početnější či klidně i dvougenerační rodiny. Developerský projekt Benice byl navržen předními architekty a designéry v souladu s okolní zástavbou i malebnou krajinou. Prodej novostaveb byl zahájen 1. 7. 2015. Dokončení výstavby nových bytů je plánováno na konec září 2016. Finální dokončení domu je zcela na budoucích majitelích. Případné konečné úpravy jsou již započítány v ceně.

Domy: Rodinné domy Benice nabízí velkoryse řešené byty a to jak dispozičně, tak rozlohově. Zájemci o klidné a pohodlné bydlení si mohou vybírat z bytových jednotek 36 domů ve fázi 1b s dispozicemi 3+kk – 5+kk, s užitnou plochou 110m2 – 195m2. Cena solitérů 6 + kk s pozemkem startuje na 12.000.000 Kč včetně DPH. Devět domů ve fázi 1c jsou dispozičně 5+kk s vnitřní podlahovou plochou od 165 do 195 m2. Samozřejmostí každého bytu jsou balkony, terasy nebo předzahrádky. Všechny terasy mají přímý vstup na zahrady, které se rozprostírají na ploše 650 m2 – 680 m2.
Při realizaci projektu byly použity nejmodernější a vysoce kvalitní materiály, které splňují náročná kritéria pro pohodlné a moderní bydlení v krásné okolní přírodě. Rodinné domy budou mít bílou, zateplenou, tenkovrstvou, silikátovou zrnitou omítku + fasádní obklad v imitaci dřeva. Celkový dojem dotváří plastová okna a dveře s izolačním trojsklem. Výtápění bude zabezpečovat plynový kondenzační kotel s ekvitermní regulací. Domy bude vyhřívat podlahové topení. Klienti také mají možnost v průběhu výstavby využít systém klientských změn a zvolit si dispozice a interiér domu dle svých představ.

Lokalita: Nové rodinné domy Benice, stojí v krásné přírodě na jižním okraji Prahy 10, v městské části Benice, na ulici Ochranovská. Celý areál sousedí s rekreačním centrem Park Holiday, nabízející odpočinek a relaxaci v podobě sportovního vyžití. V nedalekých Průhonicích - Čestlicích se nachází kromě nákupní zóny i sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha, určený zejména pro milovníky vodních atrakcí. Bezprostřední okolí je předurčené k dlouhým projížďkám na kole a procházkám. Krásnou atmosféru oblasti dotváří několik rybníků. Pro nové majitele domů je k dispozici také upravený centrální parčík se zelení, altánem, pergolou, lavičkami a dětským hřištěm. Benice jsou z centra Prahy velmi dobře dostupné. Od Václavského náměstí je možné se dostat do 20 km vzdálených Benic autem po D1 za 20 minut. K dispozici jsou i místní autobusy, které zajišťují vynikající dopravní dostupnost kamkoliv.

Více info: www.cpipg.com > Rodinné domy Benice

Lokalita

Ochranovská, Benice, Praha 10

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty