Rodinné domy Březiněves

Vyprodáno
V křepelkách, Březiněves, Praha 8

Detaily

 • ID:
  13749
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Březiněves
 • Byty k nastěhování od:
  2018 - 2021
 • Počet jednotek:
  115
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

O projektu: Oázu klidu plnou zeleně a spoustu příležitostí k prodeji domu v Březiněvsi nabízí developerský projekt Rodinné domy Březiněves situovaný do ulice V Křepelkách v Praze 8-Březiněvsi. Rodí se zde 115 nových domů různého charakteru. V rámci první fáze projektu bude vybudováno 28 nových domů. Zájemci mohou vybírat z pestré škály novostaveb, a to jak řadových domů, tak i dvojdomů nebo solitérů. Prodej novostaveb již probíhá od 3. čtvrtletí roku 2016, staví se od 4. čtvrtletí 2016. Dokončení celého rezidenčního komplexu je plánováno na 2. čtvrtletí roku 2018. Společnost Březiněves a.s. je developerem obytného komplexu, prodej jednotlivých domů má na starosti Budova Quadrio. Obě dvě zmiňované společnosti spadají pod CPI Property Group.

Domy: Rezidenční komplex Rodinné domy Březiněves poskytuje zájemcům v jednotlivých domech k užívání nové byty, které mají rozvržení buď 4+kk, nebo 5+kk, případně také 6+kk. Podlahová plocha těchto nových bytů má výměru od 142 m2 do 220 m2. Výhodou je, že každému z domů náleží i pozemek, který lze využít jako zahradu. Rozloha pozemků činí 230 m2 –915 m2. Ceny domů vám na vyžádání sdělí prodejce. Standardy domů nabízejí budovy jak s plochými, tak i se sedlovými střechami. Vstupy do domů jsou zapuštěné, ve druhém nadzemním podlaží je vybudována terasa. Nechybí také garáž jako součást každého domu, která je naopak odsazená a disponuje sekčními zateplenými vraty s dálkovým ovládáním. Okna jsou jednoduše vyřešená plastová s izolačním trojsklem, ovšem zabírají větší plochu a tím zajišťují dostatek světla. Jde o domy vhodné i pro vícegenerační bydlení, celkem je k dispozici šest typů domů označovaných písmeny A, C, E, F, G, H. Jedná se o budovy sestavené z cihelných bloků. Obvodové zdi jsou ovrstveny zateplovacím systémem. Schodiště a stropy domů tvoří železobetonový monolit. Každý z domů disponuje plastovými vchodovými dveřmi, které se dodávají s bočním proskleným světlíkem. Na venkovní straně jsou opatřeny barevným povrchem. Dovnitř domu se osazuje částečně prosklené dveře s obložkovou zárubní. Teplo v domech zajišťují kombinované plynové kotle disponující zásobníkem TUV, každý dům má samozřejmě samostatný kotel. V rámci standardů jsou instalovány silnoproudé a slaboproudé rozvody a také sanita v koupelně a na WC. Podlahové vytápění je instalováno v prvním nadzemním podlaží, desková otopná tělesa potom zajišťují teplo ve druhém podlaží domu. Pokud jde o podlahové krytiny, v koupelnách najdete keramickou dlažbu, v obytných místnostech a halách vinylové podlahy s dřevěným dekorem, který se rovněž obkládá schodiště. Příjezd ke garáži zajišťuje zámková dlažba, na terase je je betonová dlažba. Nechybí úprava terénu – zeminy a oplocení.

Lokalita: Domov uprostřed přírody nabízí developerský projekt Rodinné domy Březiněves, který vzniká v Březiněvsi na Praze 8 v ulici V Křepelkách. Autem je odsud do centra Prahy cca 13 minut. Zastávka Na Boleslavce, kde staví autobusové linky s čísly 348, 368 a 369 se nachází v docházkové vzdálenosti jenom 5 minut. Pouhých 10 minut jízdy a jste u metra linky C na stanici Ládví. Chcete-li vyrazit za kulturou, musíte do centra, protože v okolí moc kulturních příležitostí není. Cesta na Václavské náměstí přitom potrvá zhruba 40 minut. Sportovní příležitosti máte v dosahu. TJ Březiněves se nalézá v ulici Na Hlavní, což je cca 6 minut chůze, najdete zde tenisový kurt i fotbalové hřiště. Fitcentrum fitPULS v ulici U Praky je vzdálené jenom 8 minut pěšky. Najdete zde dobře vybavenou posilovnu. Uprostřed obytného souboru, který rodinné domy vytvoří, bude také park s dětským hřištěm v docházkové vzdálenosti 5 minut. Po asi 8 minutách chůze dorazíte také k březiněveskému rybníku, který je zároveň přírodním koupalištěm. Nákupní možnosti jsou také dobré, po cca 12 minutách chůze najdete na Ďáblické ulici supermarket Billa. 8 minut autem je obchodní centrum Čakovice pro větší nákupy. Poliklinika Prosek se nachází v Lovosické ulici v dojezdové vzdálenosti 9 minut autem V ulici Na Návrati se nalézá mateřská škola, dojdete k ní po asi 7 minutách chůze. Ve Starých Ďáblicích v ulici U Parkánu sídlí základní škola. Dojedete k ní po 14 minutách autobusem.

Více info: www.domyvbrezinevsi.cz

Lokalita

V křepelkách, Březiněves, Praha 8

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty