Developerský projekt Slunečný vršek

Vyprodáno
Bratislavská, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • ID:
  3877
 • Stav:
 • Developer:
  ORCO Property Group
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Počet jednotek:
  231
 • Cena bytů (od - do):
  4.900.000 Kč - 5.045.000 Kč
 • Zahájení stavby:
  2002
 • Kolaudace:
  2017
 • Projektant:
  Hlaváček & partner, s.r.o.

O projektu

Moderní dostupné bydlení v Hostivaři na Praze 10 je stručnou definicí developerského projektu Slunečný vršek IIIb. Celý projekt nových bytů vznikal postupně a v několika etapách. V roce 2007 stály domy A, B, E, F, což byla první fáze ambiciózního projektu. Druhá fáze představovala novostavby C, D, kde byly byty následující rok prodány. Třetí fáze přinesla domy G, H, I a v závěrečné fázi bylo vystavěno 5 bytových domů s označením J, K, L, M a N s počtem 231 nových bytů. Dispozičně jsou navrženy od 1+kk až 4+kk , kdy se velikosti pohybují v rozmezí 27 - 111 metrů čtverečních
Součástí projektu je i prostor pro nebytové jednotky. Celé vstupní patro v objektu J bude věnováno mateřské školce a dům L nabízí komerční prostory vhodné pro kanceláře, vzorkovny, firemní prodejny či jakoukoliv provozovnu nepotravinářského průmyslu.

Lokalita

Novostavby jsou obklopeny ulicemi K Horkám a Doupovská a přirozeně navazují na stávající zástavbu. Celý projekt je koncipován tak, aby obyvatelům dopřál co největší klid a pohodlí. K aktivnímu odpočinku vybízí hlavní bulvár, který protíná v podélném směru celý projekt. Hlavní třída je tak prostá automobilů, a to díky podzemím garážím. Okolní příroda a přilehlý lesopark vybízí k rekreaci, relaxaci a sportovnímu vyžití. Přímo v areálu leží mini-golfové hřiště, hřiště na basketbal a volejbal, tenisová zeď, horolezecká stěna, u-rampa či prostor pro hru pétanque.
Co se týče dopravní obslužnosti, lokalita se nachází v dosahu metra C či A, konkrétně se dá dostat pomocí autobusů a tramvají na stanice Opatov, Chodov nebo Skalka. Přímo u objektu se pak nachází zastávka K Obecním hájovnám.
Okolí Hostivaře pak nabízí budoucím majitelům bytů i výbornou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou restaurace, mateřské školy, fitness centrum, hypermarket či bazén.

Lokalita

Bratislavská, Hostivař, Praha 10

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty