Developerský projekt top’rezidence Pomezí

Doporučené V prodeji
Na Pomezí, Košíře, Praha 5

Detaily

O projektu

Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Samotný název projektu upřesňuje jeho lokalitu pod stolovou horou Vidoule v přímém sousedství s přírodním parkem Košíře-Motol. Základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí, příjemné zahrady a předzahrádky a zároveň výhledy do zeleně či na Prahu. Nedílnou součástí je vegetace tvořená původními vzrostlými stromy a novou parkovou výsadbou zahrnující i vodní prvky.

Za projektem stojí společnost KKCG Real Estate Group, která aktuálně nabízí k prodeji poslední dva prémiové řadové rodinné domy a jednu solitérní vilu v etapě II., jejíž výstavby bude dokončena ve 2.kvartálu 2024.

Rodinné řadové domy (38) jsou nabízeny ve 3 kategoriích, které se liší velikostmi a architektonickým návrhem. Všechny mají vlastní zahrady za domem a předzahrádky, které je oddělují od veřejného prostoru – ulice. Velký důraz je kladen na soukromí každého domu, urbanistické uspořádání celého souboru a kvalitu veřejného prostoru mezi domy. V rámci souboru vznikne například multifunkční a dětské hřiště a také prostor pro piknik. Autory návrhů domů jsou ateliéry Bogle Architecs, Pavel Hnilička Architekti a rakouský ateliér Baumschlager Eberle Architekten.

Kvalita v každém detailu

Všechny řadové rodinné domy budou vybaveny vysokým standardem, který odpovídá současným nárokům moderního kosmopolitního bydlení. V domech naleznete značkové vybavení (Kaldewei, Vileroy Boch, Grohe), kvalitní materiály, prostorné dispozice a perfektní smysl pro detail.

Všechny rodinné řadové domy jsou nízkoenergetické, mají nadstandardní tepelnou izolaci a jsou vybaveny rekuperačními jednotkami s entalpickým výměníkem (jedná se o rekuperaci nejen tepla, ale také vlhkosti). Teplo na vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační plynový kotel a je rozvedeno podlahovým systémem. Teplotu lze v každé místnosti nastavit individuálně.  Ve standardu naleznete také elektricky ovládané venkovní žaluzie či rolety, akumulační nádrže na dešťovou vodu pro využití k zalévání a přípravu pro fotovoltaické panely. Všechny domy také umožňují rozšíření ovládání prostřednictvím aplikace smart-home .

Lokalita

Top‘ rezidence Pomezí se nachází v lokalitě na Praze 5, v městské části Košíře, v ulici Na Pomezí.

Jedná se o místo obklopené zelení a tímto je tak součástí přírody s efektivní dostupností do centra města Prahy 5.

Předností je dostupnost městské hromadné dopravy, autobusová zastávka je kousek od projektu, nejbližší stanice metra linky B – Jinonice se nachází pouze 17 minut chůze pěšky. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy automobilem. Vlaková zastávka Praha – Cibulka se nachází v těsné blízkosti (250 m).

Kvalita bydlení je umocněna občanskou vybaveností. V rámci vzdělávání se zde nachází základní a mateřská škola, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, gymnázium i mezinárodní škola. V rámci sportovního vyžití je v blízkém okolí k dispozic squash park, tenisový a golfový klub. A především okolí je obestřeno zelení a přírodou. Nejen na procházky a výlety lze nejblíže navštívit Přírodní park Košíře – Motol, dále je v blízkosti rozhledna Cibulka, přírodní památka Vidoule či Prokopské údolí.

top´rezidence Pomezí nabízí bezpečnou atmosféru rodinného bydlení obklopeného zelení s blízkým dosahem do centra města. Příjemný městský ráz ulic a domů dává prostor pro přirozené sousedské soužití.

Lokalita

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty