Developerský projekt VILLA DOMY Třebešín

Vyprodáno
K Červenému dvoru, Strašnice / Žižkov, Praha 3

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Strašnice / Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2020
 • Počet jednotek:
  25
 • Architekt:
  Straet Architects

O projektu

Villa Domy Třebešín: Na začátku července 2019 společnost AFI EUROPE Czech Republic uvedla na trh nové komorní bydlení VILLA DOMY. Projekt představuje pouze 5 nových a samostatných villa domů. Každý z pěti domů nabídne celkem 5 bytů ve třech podlažích. Atraktivní bydlení v jedinečném prostředí čítá celkem pouze 25 nových bytů.

Tulipa Třebešín IV: Do prodeje přichází čtvrtá a zároveň poslední etapa developerského projektu (bytový dům „A“ - třináctipodlažní novostavba) nabídne 155 nových bytů (1kk - 4kk).

Tulipa Třebešín III: Třetí etapa nabídne 133 nových bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk a v prvním podzemním podlaží směrem do ulice Zvěřinova i tři obchodní jednotky o ploše 40 až 120 m2. Bytové jednotky v přízemí nabídnou zájemcům oblíbené předzahrádky. Dokončení výstavby12/2019.

Tulipa Třebešín II: Developerský projekt Tulipa Třebešín je velmi úspěšný, a proto v Praze 3- Žižkově, respektive na rozhraní Žižkova a Malešic, vzniká druhá etapa v ulici K Červenému dvoru. Ve dvou novostavbách najdou zájemci 250 nových bytů o plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk, a to s balkonem, předzahrádkou nebo terasou. Největší počet bytů připadá na 2+kk a 3+kk. Nové byty se vyznačují rozlohou od 38 m2 do 216 m2. Návaznost developerského projektu Tulipa Třebešín na již vybudovanou vilovou čtvrť zajišťuje, že obytný komplex dobře zapadne do stávající zástavby. Rodí se zde dva devítipodlažní nové domy využívající konzoly s terasami, které zabraňují přehřívání. Každý ze dvou nových domů ukrývá 125 bytů. Novostavby tvoří polozavřené bloky nových domů s terasami svažujícími se k jihu. V prodeji je rezidenční soubor od září roku 2016, dokončení stavby se plánuje na srpen roku 2018. Developerem Tulipy Třebešín nacházející se v ulici K Červenému dvoru v Praze 3-Žižkově, respektive na rozhraní Malešic a Žižkova je společnost AFI Europe, prodejcem realitní kancelář Lexxus.

Tulipa Třebešín I: Společnost AFI Europe se zasadila o vytvoření nového bydlení v ulici K červenému dvoru na Praze 3 ve Strašnicích pod názvem Tulipa Třebešín. Tento atraktivní rezidenční projekt vstoupil na trh na konci září roku 2014. Developerský projekt nabízí celkem dva výškově rozdílné bytové domy. Jeden disponuje 11 patry a druhý 9. Dohromady se zde nachází celkem 180 moderně navržených bytů, které jsou odrazem zvýšené poptávky po kvalitním bydlení v hlavním městě, které je navíc situováno do poklidné části se všemi sounáležitostmi na dosah ruky. Novostavby budou dokončeny na začátku roku 2017 a předesílají energetický štítek B. Všechny moderně laděné byty disponují svou vlastní terasou nebo balkonem. Oficiální prodej bytů byl zahájen 17. října roku 2014 realitní kanceláří LEXXUS a doposud je ještě několik volných bytových jednotek v různé dispozici.

Bytové domy v těsném sousedství parků Malešického a Třebešín disponují bytovými jednotkami od 1+kk až po rozměrově lukrativní 4+kk. Nové bydlení v Tulipě ve vyšším podlaží nabízí mimořádný výhled na město. Také zde ke každému bytu existuje možnost výběru sklepů a parkovacího stání. Konstrukce budovy je vytvořena z železobetonu a pro snížení nákladů za energie je použita tepelná izolaci z minerální vlny. Navíc byty mají moderně obložené sanitární prostory se sádrokartonovým podhledem. Novostavby s byty o velikosti 3+kk a větší jsou standardně vybaveny sprchovým koutem a vanou. Byty v přízemí mají dokonce své předzahrádky a každý byt má svůj balkón nebo terasu, které jsou zabezpečeny zábradlím s oceli, mrazuvzdornou dlažbou a bezpečnostními skly.

Lokalita

Tulipa Třebešín zasazená do poklidné části Praha 3 ve Strašnicích v ulici K červenému dvoru nabízí optimální podmínky pro rodinný život. Nové domy se nachází v bezprostřední blízkosti Olšanské polikliniky, která nabízí široké spektrum lékařských specializací. Nechybí ani obrovské nákupní centrum Atrium Flora nebo malebný Třebešínský park, kde se můžete oddat relaxaci, sportovnímu vyžití nebo k procházce. Lokalita má pestrou nabídku všech potřebných služeb od České pošty až po školy, školky, restaurace a mnoho sportovních center. Jen 10 minut chůze vzdálený rezidenční projekt od Václavského náměstí láká potencionální zájemce k realizaci svého domova. Developerský projekt nezapomíná ani na nejmenší a jejich rodiče. Třebešínský park, který obepíná bytový komplex se stává dokonalým útočištěm pro trávení volných chvil. V útrobách parku naleznete bezpečné a moderní dětské hřiště. Navíc je zde i skvělá komunikace s centrem a dalšími částmi Prahy a to díky blízké stanici metra Želivského, kam se dostanete obvyklou chůzí do 15 minut.

VILLA DOMY Třebešín

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

K Červenému dvoru, Strašnice / Žižkov, Praha 3

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty