Developerský projekt Výhledy Rokytka

Vyprodáno
Na černé strouze, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Výhledy Rokytka leží v prostorách takzvané Kolbenky, někdejší průmyslové zóny Prahy 9, která se v současnosti mění na novou část Vysočan s názvem Čtvrť Emila Kolbena. Název byl vybrán podle českého podnikatele a zakladatele někdejší firmy ČKD, v jejímž areálu rezidenční čtvrť vzniká.

Dřívější chátrající areál se tak stane minulostí a bývalé brownfieldy po ČKD se změní na příjemné místo pro bydlení. Projekt Výhledy Rokytka obsahuje dva bytové domy, které nabídnou celkem 118 bytů různých velikostí s dispozicí 1+KK až 6+KK včetně mezonetových bytů v nejvyšších patrech s rozsáhlými terasami a výhledem na Prahu. Rozloha bytů se pohybuje přibližně od 31m² do 162m² a součástí většiny z nich je terasa nebo předzahrádka. Všechny jsou navrženy s ohledem na maximální využití prostoru.

Standardy bytů jsou vybrány dle nejnovějších trendů s důrazem na funkčnost a produkty pochází od světových výrobců s ověřenou kvalitou. V případě včasné rezervace jsou možné klientské změny.

Ke každému bytu náleží sklep a parkovací místo, které zajistí podzemní garáže. Pro návštěvy jsou určena veřejná venkovní stání.

Celý projekt vyroste jen několik minut chůze od stanice metra Kolbenova a zastávky tramvají, v těsné blízkosti vysočanského parku Zahrádky, který vznikl na místě bývalé zahrádkářské kolonie. Nabízí tak velice žádanou kombinaci klidného a zároveň snadno dostupného místa k bydlení. Součástí parku je dětské hřiště a nově vytvořený mělký rybník napájený vodou z říčky Rokytky, jejíž okolí je vyhledávaným místem pro procházky a odpočinek.

Dokončení výstavby je naplánováno na konec roku 2022.

Developerem projektu je společnost CODECO, která byla založená v roce 2004 a zaměřuje své aktivity zejména na development residenčních a kancelářských projektů. Za dobu své působnosti na trhu jich zrealizovala už celou řadu, ale za zmínku určitě stojí Zátiší Rokytka, projekt vybudovaný v první etapě vznikající Čtvrti Emila Kolbena a projekt Rezidence Pod Skálou, který se nachází v ulici Nad Bání, v Libni na Praze 8.

Lokalita: Rezidenční projekt Výhledy Rokytka se nachází v Praha 9 - Vysočanech, na konci ulice Na černé strouze.

Souběžně s tím, jak vzniká nová Čtvrť Emila Kolbena, rozrůstá se i občanská vybavenost. Ale i současné Vysočany mají obyvatelům hodně co nabídnout. Za nákupy a zábavou je možné vyrazit do nedalekého nákupního centra Fénix Vysočany nebo Galerie Harfa s řadou obchodů a služeb. V dojezdové vzdálenosti 5 minut autem se nachází Základní škola Špitálská s velkou družinou, vlastní jídelnou i tělocvičnou. V těsné blízkosti leží Gymnázium Špitálská, nabízející čtyř a osmileté studium, a nedaleko, v hezkém prostředí lokality vysočanského parku, leží i mateřská školka.

Potřebnou lékařskou péči poskytne Poliklinika Kolbenova.

Pokud chcete vyrazit za kulturou, můžete navštívit pražskou divadelní scénu Gong, která se nachází na hranici s městskou částí Libeň, v ulici Sokolovská a jen o dvě zastávky tramvaje dál naleznete známé Divadlo pod Palmovkou. V Libni, těsně u hranice Vysočan, stojí O2 aréna. Jedna z nejmodernějších multifunkčních hal u nás i v Evropě. Inspirativní prostředí a umělecké centrum lze také najít na ulici Kolbenova v areálu bývalé tovární haly světoznámé firmy Praga. Pořádají se zde výstavy, koncerty, různé kulturní akce i letní kino.

Pro sport a rekreaci lze využít plavecký bazén Hloubětín se slanou vodou nebo okolí říčky Rokytky s cyklostezkami, in-line dráhou, fitness parkem i klidovou zónou.

Lokalita

Na černé strouze, Vysočany, Praha 9

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty