Developerský projekt Zahradní Město II - Kaskády Martinov

V prodeji
Martinovská, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Ostrava
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet jednotek:
  6

O projektu

V ostravském městském obvodě Martinov je v nabídce celkem 6 bytových jednotek o dispozici 3kk až 5kk nacházejících se v třípodlažním bytovém domě. Zatímco součástí každého bytu je prostorná terasa o velikosti 15 až 59 m2, k přízemním jednotkám náleží i předzahrádka o výměře 49 až velkorysých 338 m2. Byt situovaný v posledním patře pak disponuje dokonce dvěma střešními terasami.

Projekt Kaskády Martinov je navržen, aby splňoval současné vysoké estetické a funkční nároky a zároveň přirozeně navazoval na okolní vilovou zástavbu. Pokud jde o standardy, každý z bytů je laděný do střídmých tlumených barev a dřevěných dekorů. Jednotky navíc disponují kamerovým systémem a elektronickým zabezpečení pro zajištění většího pocitu bezpečí.

Lokalita

Bytový dům se nachází v klidné části Ostravy, konkrétně v městském obvodě Martinov. I přes obklopení zeleně je zajištěna plnohodnotná infrastruktura a zároveň kompletní občanská vybavenost v podobě obchodů, restaurací a barů, mateřské školky či dokonce ostravské Fakultní nemocnice. Oblast nabízí i bohaté možnosti pro sport jako jsou cyklostezky, krytý bazén či baseballové hřiště. Pokud jde o dopravní dostupnost, do centra Ostravy se dá pohodlně dostat nejen autem, ale také městskou hromadnou dopravou s tramvajovou a autobusovou zastávkou vzdálenou pouhé 2 minuty chůze od domu.

Lokalita

Martinovská, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty