Developerský projekt Zelené Modřany

Vyprodáno
Provázkova, Modřany, Praha 4

Detaily

 • ID:
  17394
 • Stav:
 • Developer:
  Professionals s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Modřany
 • Byty k nastěhování od:
  11/2019 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  19

O projektu

O projektu:
Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž. Dokončení výstavby domů se plánuje na konec roku 2019. Pprodejcem je realitní kancelář Professionals. Všechny stavby mají energetický štítek třídy B.

Lokalita:Název Zelené Modřany výstižně charakterizuje největší výhodu nového developerského projektu budovaného v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici. V okolí je spousta zeleně, les a Modřanská rokle.

Sport, Relax, příroda: Bydlení je vhodné zejména pro lidi, kteří hledají rodinné bydlení v zeleni, protože Modřanskou rokli máte doslova za domem, pouze 276 m od projektu. Můžete vyrazit na celodenní procházku i výlet na kole, a to i na 656 m vzdálený Cholupický vrch. 6,6 km daleko se nalézá Sportovní areál Hamr – Braník, kde je v ulici Vltavanů lanové centrum, Skate park, tenisové a badmintonové kurty, fotbalové a beachvolejbalové hřiště, o kus dál 5,7 km i golfové hřiště Golf a Country klub Hodkovičky.

Nákupy a služby: Nejbližší obchod s potravinami Potraviny CZ-POGRR se nalézá 628 m daleko v Pertoldově ulici. 2,2 km cesty se na ulici Československého exilu nalézá Obchodní centrum Modřany, ve stejném místě je také otevřena Česká pošta.

Vzdělávání: V Urbánkově ulici 1,2 km od rezidenčního komplexu je možné přihlásit děti do MŠ Urbánkova a do ZŠ Na Beránku v Pertoldově ulici nacházející se 564 m od rezidenčních domů.

Kultura: Do 378 m vzdáleného Kulturního centra 12 v Pertoldově ulici můžete vyrazit za rozmanitými kulturními programy. 3 km od obytného souboru promítá v ulici U kina Modřanský biograf.

Zdravotnictví: Zázemí praktických lékařů najdete v 2,5 vzdálené Poliklinice Modřany v Soukalově ulici.

Doprava: Autobusová zastávka Na Beránku se nalézá doslova za rohem jenom 112 m od obytného komplexu. Výjezd autem na ulici Československého exilu je 42 m, tedy přímo za novými domy.

Lokalita

Provázkova, Modřany, Praha 4

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty