Developerský projekt ArtDec Michle

Vyprodáno
Nuselská, Michle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  8867
 • Stav:
 • Developer:
  RENT OFFICE, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Michle
 • Byty k nastěhování od:
  2015/2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  27
 • Cena bytů (od - do):
  9.976.510 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba ArtDec nabízí luxusní bydlení v poklidné lokalitě Michle v ulici Nuselská. Rezidenční projekt na Praze 4 poskytuje 27 nadstandardně vybavených nových bytů v moderní novostavbě. Nezvykle koncipovaná architektura projektu ArtDeco zaujme na první pohled a kvalita materiálů i nejnovější trendy v oboru designu se projevují v interiérech i exteriérech. V interiéru a zejména společných částech domu zaujmou umělecké předměty od předního českého umělce Vítězslava Stoklasy. Na projektu spolupracuje architektonická a projekční kancelář ABM architekti s.r.o. Developerem stavby je společnost Peto Real a.s., o prodej se stará společnost Rent Office. Exkluzivní předprodej byl zahájen 2. srpna 2014, stavba nového bytového domu byla zahájena 1.12. 2014. Oficiální prodej byl zahájen 18.12. 2014. Dokončení výstavby je plánováno na datum 31.12. 2015.

Byty: Rezidenční bydlení v projektu ArtDec nabízí 27 bytových jednotek, které jsou rozděleny do sedmi podlaží. Zatímco v podzemním podlaží je prostor na parkování a technické zázemí budovy, v prvním přízemí nalezneme dva nebytové prostory. Menší z nich má výměru 107,71 m2 . Větší nebytový prostor má plochu 113,52 m2. Zbylých šest nadzemních podlaží je věnováno pouze nadstandardně vybaveným bytům. Ty jsou k prodeji v dispozicích 1+kk až 4+kk, od velikosti 38 m2 až do 146 m2. Nejmenší z bytových jednotek má plochu 38,77 m2 a je řešen jako dispozice 1+kk. Největší bytová jednotka se nachází v sedmém patře, je řešena jako 3+kk a nabízí výměru bytu 95,17 m2. K bytu patří také terasa o výměře 36,13 m2. K dispozici je také devatenáct garáží, jejichž cena se pohybuje v rozmezí od 250 tisíc po 300 tisíc Kč bez DPH. Standardní výbava bytů se skládá především z luxusního materiálu, který byl v bytech použit. Jedná se například o benátský štuk od firmy STO, dveře a okna od společnosti VEKRA, celoprosklené zábradlí na terasách nebo dřevěné terasy ze sibiřského modřínu. Předměty dodávají firmy jako Villeroy & Boch, Marazzi nebo Naxos Ceramiche. Vytápění je v koupelnách a na WC řešeno pomocí koupelnových radiátorů a ocelových deskových otopných těles. V projektu jsou rovněž plovoucí dřevěné podlahy a keramická dlažba v koupelnách a na WC. Velký prostor je věnován také klientským změnám. V rámci běžného provedení standardního vybavení si každý klient může do stanoveného termínu vybrat z určené nabídky obkladů, dlažeb, podlahových krytin a vnitřních dveří od našich partnerů.

Lokalita: Rezidenční projekt ArtDec Michle se nachází v katastrálním obvodu Prahy 4 – Michle v ulici Nuselská. Novostavba nabídne několik luxusně řešených bytových jednotek a dvě nebytové prostory. Doprava je zde řešena převážně pomocí městské hromadné dopravy. Ve vzdálenosti deseti minut od objektu se nalézá autobusová zastávka Kloboučnická, tramvajové zastávky Pod Jezerkou a Horky jsou ve stejném dosahu. Těmito spoji se za šest minut budoucí nájemníci mohou dostat na stanici metra Kačerov. Hlavní ulice Nuselská slouží jako rychlá spojka pro automobilovou dopravu. Alternativu v dopravě nabízí také blízká vlaková stanice Praha – Vršovice, která je vzdálena jen deset minut. Bezprostřední okolí nových bytů představuje především Tyršův vrch a potok Botič. Park Jezerka je vzdálen pět minut chůzí. Volnočasové aktivity nabízí kromě Tyršova vrchu především Balance Club Brumlovka a lukostřelnice, která je vzdálena deset minut pěšky. V blízkosti se také nachází Divadlo Na Jezerce. Výchovně vzdělávacími institucemi jsou mateřské a základní školy, které jsou vzdáleny do patnácti minut, poté obchodní akademie, Střední škola zahradnická a SPŠ stavební Jana Gočára. Ve vzdálenosti patnácti minut nalezneme také Gymnázium Elišky Krásnohorské či Střední odborné učiliště stavební. Nákupní možnosti představují supermarkety Žabka (84 m) a Tesco Express, které jsou vzdáleny do patnácti minut pěšky. Kompletní občanskou vybavenost doplňují Restaurace Michle (31 m), bary a Nuselská poliklinika, Lékárna U Černého Orla (213 m), Česká pošta, s.p. (170 m), Bankomat Komerční banky (373 m).

Lokalita

Nuselská, Michle, Praha 4

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty