Developerský projekt Bydlení Kbeličky

V prodeji
Hůlkova, Kbely, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  IMMO, Investyn
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kbeličky
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2024
 • Počet jednotek:
  44
 • Zahájení stavby:
  11/2021
 • Kolaudace:
  1Q/2024

O projektu

V klidné lokalitě Kbely pouhých 20 minut od centra Prahy vzniká projekt nadčasových rodinných domů Bydlení Kbeličky, který nabídne pohodlné bydlení blízko přírody a výbornou dostupnost do centra Prahy. K dispozici jsou dva typy dvoupodlažních domů: 4+kk+pracovna s obytnou plochou 107 metrů čtverečních a 5+kk s obytnou plochou 152 metrů čtverečních. Interiéry jsou navrženy s důrazem na praktičnost. Velkorysý obývací prostor s kuchyňským koutem doplňují čtyři místnosti, které lze používat jako ložnice, eventuelně jako pracovnu či home office.

Součástí každého domu je zahrada s terasou a dvě parkovací místa (dům 4+kk) nebo garáž a jedno parkovací místo (dům 5+kk). Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické. Bezúdržbová zelená střecha zpříjemní během horkých letních dnů klima v interiéru. Tepelnou pohodu zajistí úsporné plynové kotle a okna s izolačními trojskly. Vybrané místnosti jsou připraveny na instalaci klimatizace a předokenních žaluzií. Ve společných prostorách areálu budou instalovány rychlonabíjecí stojany pro elektromobily.

Projekt realizují společnosti IMMO a Investyn. Dokončení výstavby je plánováno na rok 2024.

Lokalita

Rodinné domy Bydlení Kbeličky jsou situovány v ulici Hůlkova na rozhraní městských částí Kbely a Letňany. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodních center, restaurací, vzdělávacích i zdravotnických zařízení, sportovišť a dalších služeb. Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí blízké lesoparky Letňany, Centrální park Kbely a Klíčovské sady. Dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje městská doprava. Stanice metra Letňany i železniční stanice Kbely se nachází v docházkové vzdálenosti.

Energetický štítek

A+
A
Vaše energetická třída je A
B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Hůlkova, Kbely, Praha 9

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty