Developerský projekt Byty Vítkov

Vyprodáno
Kališnická, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  6850
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  leden 2015 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  52
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nové bydlení Byty Vítkov se nachází v samém centru Prahy (15 minut pěšky od Václavského náměstí), a to v městské části Praha 3, Žižkov. Obytný komplex představuje 3 moderní bytové domy, které zahrnují celkem 79 jednotek, z toho 52 bytových jednotek a 27 nebytových jednotek (ateliéry a komerční prostory). Novostavby jsou situovány přímo na hranici jednoho z největších pražských parků (Vítkov). Bydlení v bytovém komplexu poskytuje klid, život v lokalitě plné zeleně a přináší vám veškeré přednosti života v centru Prahy, jako jsou skvělá dostupnost a veškerá občanská vybavenost. Projekt je výjimečný architektonickým i designovým řešením. Autory návrhů developerského projektu jsou skupina architektů ze společnosti Free Architects, která navrhovala designové řešení bytů, a úspěšný architekt Ing. Arch MgA. Tomáš Legner, který vytvořil redesign fasády. Díky architektuře novostavby přirozeně navazují na původní zástavbu a oživují prostředí, ve kterém jsou zasazeny. Investorem jedinečného bytového komplexu je investiční fond RSPE. Dokončení výstavby je plánováno na podzim roku 2014.

Byty: Rezidenční resort Byty Vítkov disponuje nabídkou 52 nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Užitná plocha bytů činí 26,9 m2 až 127,4 m2. Ke všem bytům patří garážové parkovací stání. Zájemci o byty si mohou vybrat prostorný sklep náležící k příslušenství bytu. Součástí některých bytů jsou balkony či lodžie a k bytům situovaným v posledních dvou ustupujících nadzemních patrech patří prostorné terasy. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 1 548 472 Kč do 8 020 182 Kč bez DPH.

Komerční prostory: Nabídka bytového komplexu Byty Vítkov zahrnuje také 27 nebytových jednotek o dispozicích 1+kk nebo 2+kk. Vybírat můžete z 22 ateliérů a 5 komerčních prostor. Užitná plocha nebytových jednotek činí 26,7 m2 až 133,4 m2. Ceny nebytových jednotek se pohybují v rozmezí od 1 317 469 Kč do 5 882 800 Kč bez DPH.

Lokalita: Developerský projekt Byty Vítkov se nachází v ulici Kališnická v Praze 3 na Žižkově. Novostavby leží na hranici parku Vítkov. Prostor pro odpočinek i vyžití v podobě procházek, cykloturistiky či běhání tak máte na dosah ruky. K procházkám láká také přístupová cesta od Ohrady, která je lemovaná stříbrnými javory. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zastoupena městskou hromadnou dopravou. Oblast developerského projektu je výjimečná docházkovou vzdáleností do centra Prahy. Umístění v centru města vám zaručuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí najdete mateřské, základní i střední školy, obchody (od potravin až po specializované prodejny), veškeré služby, lékárny, banky a bankomaty, zdravotnické zařízení i polikliniku. Za zábavou a velkými nákupy můžete vyrazit do 4 zastávky vzdáleného nákupního centra Flora. Vyžití zde najdou i děti. Dětský klub se nachází přímo v jedné z novostaveb a v blízkosti komplexu je také několik dětských hřišť.

22.12.2014 - Zahájení kolaudace designových bytů z projektu Byty Vítkov

V těchto dnech začala probíhat kolaudace Bytů Vítkov v Praze. Tři rezidenční domy s fasádou od architekta ing.Tomáše Legnera, jsou zasazeny do původní zástavby parku Vítkov a disponují 70 prostornými byty, ke kterým náleží terasy s výhledem do parku. Byty jsou propracovány a promyšleny do těch nejmenších detailů, při kterých byl kladen velký důraz na kvalitu (s dispozicemi bytů si vyhráli architekti skupiny Free Architects). Součástí bytů jsou výklenky pro vestavěné skříně a spousty úložných prostor, které jsou navrženy tak, aby splňovali ty nejnáročnější požadavky zájemců. Pro případný zájem, je k dispozici vzorový byt.

V druhé největší parkové ploše hlavního města Prahy, o rozloze 15 hektarů lze vybrat byty, od 1kk až po 5kk, s garážovým parkovacím stáním a prostorným sklepem pro uskladnění. Jedná se o velmi pěkně prosluněné byty, což zajišťuje jejich orientace na východ a jihozápad. Veškeré použité materiály a výrobky odpovídají špičkové kvalitě těchto bytů. Okolí Bytů Vítkov se pyšní několika stezkami po kopci Vítkov, Národním památníkem a desetikilometrovou běžeckou stezkou. Díky těmto náležitostem, se jedná o opravdu příjemné bydlení, ať už pro rodiny s dětmi, nebo pro jedince, vyhledávající možnost volnočasových aktivit.

Nedílnou součástí jsou komerční centra a malé obchůdky, pro pohodlné nakupování. Pro volný čas je tu možnost návštěvy dvou plaveckých bazénů a saunového světa, tenisové haly, nebo artového kina Aero. V okolí se dále nachází gymnázium Pražačka a základní škola. K nákupnímu středisku Flóra je to pouze tři zastávky tramvají, od bývalého žižkovského vinohradu. Za 15 minut, se autem dopravíte opačným směrem na Václavské náměstí. Byty Vítkov nabízí svým klientům nejen pohodlné a příjemné bydlení, ale také možnosti dalšího aktivního vyžití se všemi náležitostmi.

Lokalita

Kališnická, Žižkov, Praha 3

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty