Developerský projekt Domy Rudná - Drahelčice

Vyprodáno
Slunečná, Drahelčice, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5948
 • Stav:
 • Developer:
  BEMETT a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Drahelčice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  21
 • Cena bytů (od - do):
  3.838.058 Kč

O projektu

O projektu: Na jaře roku 2014 bude dokončen developerský projekt Rodinné domy Slunečná, který se nachází v Drahelčicích. Autorem projektu RD Slunečná je developerská společnost BEMETT a.s. V rámci projektu bylo vystavěno 21 rodinných domů, které plynule navazují na stávající vilovou zástavbu. Novostavby projektu RD Slunečná mají nízkoenergetický charakter. Díky nadstandardnímu vybavení, např. zateplovací systém staveb, solární kolektory situované na střechách a sloužící k ohřevu užitkové vody, elektrokotel, který má účinnost vytopení prostoru až 99%, ušetříte až 30% nákladů na energie oproti běžným stavbám.

Domy: Novostavby Rodinné domy Slunečná vám nabízí 21 rodinných domů o dispozicích 4+kk a užitné ploše 93 m2. V některých domech se nachází velká půda o užitné ploše 46 m2. Ke všem rodinným domům patří velká zahrada, s kterou je dům propojen velkým francouzským oknem. Výměra zahrady činí 156 m2 až 196 m2. Ceny domů se pohybují v rozmezí od 3 417 985 Kč do 3 573 385 Kč včetně DPH. Základní cena nemovitosti zahrnuje parkovací stání před domem. V přízemí staveb se nachází obývací pokoj, kuchyň, dále koupelna a WC (oboje s keramickou dlažbou), šatna a hala se schodištěm. V prvním podlaží jsou situovány tři ložnice a koupelna. V obytných místnostech je plovoucí laminátová podlaha v barvě dřeva.

Lokalita: Projekt Rodinné domy Slunečná se nachází v lokalitě Rudná – Drahelčice, Praha-západ, které jsou vzdálené pouhých 5 kilometrů od Prahy. K nejbližší stanici metra B – Zlíčín se dostanete autobusem MHD za pár minut. Cestujete-li autem, můžete využít nedaleko vzdálenou dálnici D5. Oblast Rudá – Drahelčice se pyšní veškerou občanskou vybaveností. Přímo v Drahelčicích se nachází restaurace a městský úřad. Další služby naleznete v obci Rudná, např. mateřskou i základní školu, také zdravotní středisko a zubní ordinaci, poštu, obchody a v neposlední řadě restaurace. Vyžití zde najdou i milovníci sportu, v obci se nachází sportovní centra jako squash, tenis, fitness. Po fyzické námaze si můžete zarelaxovat v sauně či soláriu. Okolní příroda láká k procházkám a výletům. Navštívit můžete velké množství přírodních i kulturních památek, např. lom Amerika či hrady Karlštejn, Křivoklát a Červený Újezd. Nedaleko se také nachází romantická vesnička Svatý Jan pod Skalou ležící v srdci Českého krasu.

Lokalita

Slunečná, Drahelčice, Praha-západ

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty