Developerský projekt Ekorezidence Hodkovičky

Vyprodáno
Šífařská, Hodkovičky, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt Ekorezidence Hodkovičky na Praze 4 nabízí bydlení v zeleni nedaleko řeky Vltavy. Stavba vzniká pod taktovkou developera Ekospol. Jak už samotný název projektu napovídá, jde o energeticky úspornou stavbu v kategorii energetické náročnosti B. Najednou se zde budují dva nové bytové domy s celkem 160 byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk od 29 m2 do 97,5 m2, každý z bytů přitom bude vybaven buď prostornou terasou či balkonem. Jeden z domů má sedm nadzemních podlaží, druhý pět. Ke všem bytům je také k dispozici parkovací místo nacházející se přímo v podzemních garážích domu.

Lokalita: Téměř vesnický klid, romantická atmosféra bydlení u řeky Vltavy a zároveň blízkost centra města a ta nejlepší občanská vybavenost, to jsou přednosti nového developerského projektu Ekorezidence Hodkovičky, který se staví na Praze 4 v Šífařské ulici. V blízkosti se nachází celá řada sportovišť od golfového hřiště přes tenisový klub až po cyklostezku. Zároveň jsou v dosahu školy a obchody, jenom 8 minut cesty se nalézá nákupní centrum Nový Smíchov. Z oken bytů nadchne především i výhled na řeku Vltavu, Barrandovské skály i Chuchelský háj.

Sport, Relax, příroda. Golf klub Hodkovičky má otevřeno 749 m od bytového komplexu. Lanové centrum Braník najdete 1 km od projektu. Další sportovní příležitosti nabízí 1,4 km vzdálená Tělovýchovná jednota Orion. CTC klub Hodkovičky pronajímá mimo jiné i tenisové kurty. Sportovní areál Hamr poskytuje zázemí lanového centra, badmintonové haly a tenisových kurtů, je také doslova za rohem, pouhý kilometr od nově budovaného projektu. V okolí řeky je celá řada příležitostí k výletům, například 2,6 km vzdálené Branické štoly, nebo Vávrova vyhlídka, která se nalézá 4,7 km daleko, či přírodní památka u Branického pivovaru v dosahu 1,8 km. Za pozornost stojí i 1,5 km vzdálený Branický rybník. Dále je zde 1,2 km daleko les Hodkovičky a také retenční nádrž.

Nákupy a služby: Za potravinami můžete vyrazit do Penny Marketu, který má otevřeno 3 km od objektu. Po 6,7 km jízdy se pak můžete dostat do Obchodního centra Nový Smíchov, kde je celá škála různých obchodů.

Vzdělávání: MŠ Na Lysinách přijme vaše ratolesti a je pouhých 977 m od případného bydliště, dále je tu 1,6 km vzdálená MŠ a ZŠ Jitřní.

Kultura: V dosahu je i řada příležitostí ke kulturnímu vyžití, například 3,1 km vzdálené Filmové muzeum. 3 km odsud potom působí Branické divadlo nabízející celou řadu zajímavých představení. 2,7 km od domu vás uvítá Divadlo Duncan centre.

Zdravotnictví: Praktické lékaře vám zajistí Poliklinika Modřany, na kterou narazíte ve vzdálenosti 2,9 km.

Doprava: Jenom 447 m od domu se nalézá stanice tramvaje Černý kůň. Zastávku autobusu Černý kůň najdete pouhých 408 m od rezidence. 559 m vás dělí od výjezdu na Modřanskou ulici, kterou se dostanete ven z Prahy.

Lokalita

Šífařská, Hodkovičky, Praha 4

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty