Developerský projekt KOTI Libeň

Vyprodáno
Červená Báň, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu:
KOTI Libeň je projekt 3 nadstandardních rezidenčních domů ve finském stylu, ve kterých bude k dispozici 140 nízkoenergetických bytových jednotek, 2 ateliéry a 1 komerční prostor. Byty jsou s dispozicemi 1+kk až 5+kk s podlahovou plochou od 24 m² do 115 m². Součástí většiny bytů je balkon, terasa nebo předzahrádka.

Většina bytů je orientována do polouzavřeného bloku ve tvaru písmene U. Součástí pozemku jsou zelené plochy. Ke každému bytu patří stání v podzemní garáži a sklepní kóje. Ke společnému užívání budou k dispozici kočárkárny/kolárny. Retenční nádrž umožní šetrné hospodaření s vodou.

Zahájení výstavby plánuje developer YIT Stavo s.r.o. na leden 2021. Jako první se začne s realizací bloku B se 40 bytovými jednotkami a 1 komerčním prostorem. Kolaudace má proběhnout v prosinci 2022 a noví majitelé se budou moci stěhovat v březnu 2023.

Lokalita:
Rezidenční projekt vznikne v Libni na Praze 8 v prostoru mezi ulicemi Františka Kadlece a Červená báň. Je zde k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, pošta, poliklinika a Nemocnice Na Bulovce. V docházkové vzdálenosti je i několik mateřských a základních škol, gymnázium a vysoká škola.

V blízkosti domů se nachází park Pod Korábem a několik cyklostezek. Pro milovníky adrenalinu je v okolí k dispozici bobová dráha a lanový park.

Centrum metropole je rychle dostupné městskou dopravou i autem. Přímé spojení do centra a ke stanici metra (Palmovka – trasa B a Prosek – trasa C) zajišťuje několik tramvajových a autobusových linek.

Lokalita

Červená Báň, Libeň, Praha 8

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty