Developerský projekt Maison 1832

Vyprodáno
Tyršova, Nové Město, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Maison 1832 nás tentokrát zavede do centra historické Prahy. Na rohu ulic Tyršova a Legerova v Praze 2 je situována historická budova, v jejíchž horních patrech vzniklo 36 luxusních jednotek. Tyto jednotky – ateliéry o dispozicích 1+kk a 2+kk - mají vybavení v nejvyšší PREMIUM kvalitě, což dobře koresponduje s jedinečností dané lokality. Šest jednotek má balkon.
Součástí vybavení jsou třívrstvé dřevěné podlahy, všechny obklady a dlažby mají mramorový vzhled.
Zařizovací předměty těchto jednotek jsou od Villeroy&Boch, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. V přízemí budovy, přímo na rohu ulice, najdete restauraci Etnosvět, jejíž menu je veganské a vegetariánské.
Projekt realizuje developerská a investiční společnost GARTAL, která je zároveň prodejcem těchto ateliérů. Projekt Maison 1832 bude dokončen k 30. 9. 2019, předpokládané datum nastěhování je 30. 10. 2019.

Lokalita: Budova Tyršova č. 1832 patří do obvodu Praha 2 – Nové Město. V této lokalitě najdou noví majitelé ateliérů veškerou potřebnou vybavenost, a to znamená: dokonalou dopravní dostupnost - na náměstí I. P. Pavlova je stanice metra trasy C (k prvnímu vstupu do metra u Legerovy ulice ujdete 315 metrů, což může trvat asi pět minut, ke vstupu na I. P. Pavlova je to 377 metrů pěšky - přibližně 6 minut) a ve stejném místě je možnost tramvajové dopravy, a to hned ve čtyřech směrech (nástup na I. P. Pavlova ve směru Jugoslávská a náměstí Míru je 406 metrů, které se dají ujít asi tak za sedm minut, tramvajové zastávka ve směru Ječná, Karlovo náměstí je vzdálena 380 metrů, což ujdete za 6 minut (linky č. 23, 22, 16, 10, 4); další možnost dopravy tramvají máte ze zastávky Bruselská, a to ve směru Bělehradská, bří Synků a Zvonařka – 361 metrů a 6 minut chůze, a ve směru Muzeum, Vinohradská je to jen o pár kroků dál (linky 23, 13, 11, 1). Jezdí tu i noční tramvajové spoje.

Základní a mateřské školy také nejsou od Maison 1832 daleko – ZŠ najdete v Londýnské ulici (427 metrů, 7 minut chůze), speciální ZŠ pro zrakově postižené na náměstí Míru (523 m – 8 minut pěšky), MŠ Dětské studio Medvídek (vzdálenost 505 metrů, což je zhruba 8 minut chůze), MŠ Čtyřlístek (447 m, cesta trvá 7 minut), ZŠ, MŠ a gymnázium při Židovské obci v Praze (vzdálenost 518 metrů ujedete asi za 8 minut); další ze vzdělávacích možností v blízkosti jsou Střední škola obchodní v Belgické ulici (560 m, pěšky 9 minut), Arcibiskupské gymnázium na rohu Francouzské a Korunní ulice (776 metrů, 12 minut) a University of New York in Prague (437 m a 7 minut).
Poblíž Maison 1832 se nachází náměstí Míru (482 metrů a 7 minut pěšky), kde najdete možnosti kulturního vyžití, a to vám poskytne především Divadlo na Vinohradech a Národní dům, anebo architektonickou krásu kostela svaté Ludmily. A také další dopravní možnost, kterou je stanice metra trasy A. Vzdálenost od Maison 1832 je 659 metrů, a to ujdete během deseti minut. Další divadlo D21 je situováno v Záhřebské ulici, cesta k němu potrvá asi deset minut, vzdálenost je 668 metrů.

V lokalitě nechybí ani běžná vybavenost, jako jsou markety, trhy na Tylově náměstí, čajovny, galerie, kavárny a restaurace. Z nich jmenujme za všechny Original Švejkův hostinec U Kalicha v ulici Na Bojišti, který je vzdálen 613 metrů, a dojdete k němu asi za 10 minut.
V této lokalitě, která na jedné straně pulzuje dynamickým životem, najdete také mnoho klidových přírodních zón, které můžete využít jednak k odpočinku, prohlídce kulturních a architektonicky zajímavých památek, anebo sportování. Těmito přírodními zónami jsou parky, jež tuto oblast obklopují. Alespoň některé z nich si vyjmenujme:
Park Ztracenka s dopravním hřištěm, vzdálený 915 metrů, které se dají ujít za pouhých 15 minut. Na něj navazuje Folimanka s vyhlídkovým místem ve vzdálenosti asi jednoho kilometru – dojdete za20 minut, s venkovní posilovnou a dětským hřištěm, a se stejnojmennou sportovní halou – také něco kolem 1 km a 20 minut.
Park Na Karlově (732m a 12 min) s kostelem Panny Marie a svatého Karla Velikého, který je vzdálen 837 metrů, což je 13 minut chůze.
Do Kateřinské zahrady s kostelem svaté Kateřiny Alexandrijské je to asi 830 m a tato procházka bude trvat zhruba 14 minut. A pak už jen můžete sejít od kostela Kateřinskou ulicí k Botanické zahradě a pokochat se její krásou (285m a 4 minuty).

K úplnému výčtu ještě přidejme Park Nad Bělehradskou – 669 m a 11minut a Albertovské svahy s vyhlídkovým místem: 806 m a 15 minut, a amfiteátrem: 883 metrů a 17 minut.
Toto spojení historického centra, protkaného zelení, s pulzujícím moderním životem velkoměsta, by mohlo být největší výhodou této lokality.
Navíc ještě směrem od Sokolské ulice na západ, v lokalitě Karlov, je k dispozici hned několik zdravotnických zařízení, jako je kupříkladu: gynekologicko-porodnická klinika, Zemská porodnice, Sexuologický ústav, Urologická klinika, Psychiatrická klinika, Klinika dětského a dorostového lékařství a další, a to vše v dosahu 20 minut chůze.
Za zmínku stojí také to, že rovněž dvacet minut pěšky to trvá k Národnímu muzeu, obklopenému Sady Čelakovského. Ale to už jsme téměř v horní části Václavského náměstí, jehož dominantu tvoří Pomník svatého Václava – místo, kde se Pražané setkávají při různých kulturních, politických, ale i soukromých příležitostech.

Více info: gartal.cz

Maison 1832

Lokalita

Tyršova, Nové Město, Praha 2

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty