Developerský projekt MOCCA Vysočany

V přípravě
Sokolovská, Vysočany, Praha 9

Detaily

Přehled

MOCCA Vysočany je projekt vznikající pod taktovkou developera Penta Real Estate. V bytovém domě vznikne celkem 290 bytových jednotek v řadě různých dispozic. Součástí vybraných jednotek budou také balkóny či předzahrádky. Mezi společné vybavení se řadí cvičební sál volně přístupný pro všechny rezidenty. Podzemní podlaží pak nabídnou nejen garážová stání, ale také sklepy, kočárkárnu, kolárnu či dokonce myčku pro kola. Vybraná parkovací místa jsou doplněna o dobíjecí stanici určenou pro elektromobily.

Vnější součástí rezidence bude polo-veřejný vnitroblok se spoustou zeleně a laviček pro plnohodnotný odpočinek. Za architektonickým návrhem budovy, jenž je inspirovaný původním vzhledem bývalé pražírny stojí ateliér ADNS architekti.

Interiéry jsou vybaveny ve standardu Premium. Samozřejmostí je tak využití vysoce kvalitních materiálů a značkových vybavení od předních výrobců. Jde například o dřevěné třívrstvé podlahy, moderní velkoformátové obklady či trojitá dřevěná okna. Svůj nový byt si však můžete upravit dle vlastních preferencí.

Lokalita

Projekt vzniká v pražské městské části Vysočany. Jde o lokalitu se skvělou dopravní dostupností do všech koutů města, ale i z něj. Zastávky autobusu a tramvaje jsou situované jen pět minut pěšky od bytového domy, na metro dojdete dokonce už za tři minuty. Samozřejmostí je taktéž plná občanská vybavenost – řadu obchodů, restaurací a služeb najdete v bezprostředním okolí rezidence, vše potřebné pod jednou střechou pak nabídne nedaleká Galerie Harfa či OC Fénix.

Lokalita

Sokolovská, Vysočany, Praha 9
05.12.2023

Rezidence Odra: byl zahájen prodej bytů na Praze 8

02.12.2023

Nová Waltrovka: v prodeji jsou byty na Praze 5

24.11.2023

Garden Living: v prodeji jsou byty na Praze 9

24.11.2023

Zelený Chodovec: v prodeji jsou byty na Praze 10

23.11.2023

Rezidence Blízká: v prodeji jsou byty v pražském Karlíně

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty