Developerský projekt Mostecká 21

Vyprodáno
Mostecká, Malá Strana, Praha 1

Detaily

 • ID:
  1799
 • Stav:
 • Developer:
  ORCO
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Malá Strana
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  55
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Mostecká 21 vsadil na kouzlo historické Prahy 1 - Malá Strana a nádech luxusu. Mostecká 21 je pro Vás jedinečnou příležitostí bydlet v samém srdci Prahy na Malé Straně. Snoubí se zde osobní kouzlo původní vily z poloviny 60. let s luxusem 21. století a jedinečnými výhledy do okolí, které je bezesporu dech beroucí. Rezidence prošla rozsáhlou rekonstrukcí, o kterou se zasloužila významná developerská společnost ORCO, která klade důraz na individuální přání zákazníku, a proto je možné luxusní byty dle vlastního vkusu dotvořit, lze si vybrat ze tří variant celkového dokončení bytů. Bytový komplex Mostecká 21 tedy přináší na trh 4 architektonické budovy s celkovým počtem 55 bytů.

Byty: Projekt nabízí 55 moderních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až po 4+kk, které jsou prodávány ve třech specifických variantách dokončení a jejichž cena se pohybuje od 8.880.000 Kč do 9.055.000 Kč. Varianty jsou pak Shell & Core, kdy dokončení bytu je čistě ve vaší režii, protože jsou hotové pouze hrubé plochy. Druhá varianta Orco Standart představuje ekonomické řešení navržené samotnou developerskou společností, kdy se klade důraz na propojení komfortu a vysokých standardů. Třetí a poslední varianta je návrh ateliéru OOOOX, kdy jsou vám nabídnuty neobvyklé způsoby řešení jednotlivých místností, je zde dán prostor zajímavým nápadům a luxusním úpravám interiérů.

Lokalita: Rezidence Mostecká 21 je situována do stejnojmenné ulice, která prochází historickým centrem Prahy 1. Malá strana patří mezi ty nejžádanější lokality, a to hned z několika důvodů. Je zde jedinečný výhled na Karlův most a Malostranské náměstí i na kouzelný Pražský hrad, Chrám sv. Mikuláše či Petřínskou rozhlednu. V bezprostřední blízkosti pak najdete jeden z nejznámějších parků a to park Kampa, kde si vychutnáte tamní kouzlo. Okolí pak nabízí nepřeberné množství restaurací, kde zažijete skvělé gurmánské okamžiky, ale i nákupní a zábavní centra, která vybízejí k relaxaci. Lokalita je velmi ceněna i pro svojí dopravní obslužnost, hned u rezidence najdete tramvajovou zastávku a opodál Malostranskou stanici metra.
Praha 1 je více než schopná zajistit veškerou občanskou vybavenost, a to počínaje mateřskými i základními školami, až po divadla, galerie a řadu historických památek.

Historie: Vila, která prošla významnou rekonstrukcí, je známá jako Dům u Hradeb. Původní vila z 60. let se nachází jen několik pár metrů od jedné z pražských dominant Karlova mostu a patří do městského obvodu Praha 1, který zahrnuje prakticky centrální část Prahy. Malá Strana se nachází na levém břehu Vltavy a jedná se o jednu z nejstarších a nejpůsobivějších částí Prahy. Osídlení této lokality je doloženo od neolitu tedy od 8. a 9. století.

Lokalita

Mostecká, Malá Strana, Praha 1

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty