Developerský projekt Na Meandru

Vyprodáno
Husinec, Husinec u Řeže, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: V menší obci nedaleko Prahy vzniká projekt luxusních rezidenčních vil Na Meandru. Na pozemku je rozmístěno 15 domů, jejichž dispozice se pohybují od 4kk po 6kk. Součástí každého domu je garáž pro dva vozy, sauna, dvě nebo tři koupelny, pochozí zelená střecha a průběžné balkony se vstupem ze všech ložnic.

K vilám náleží i pozemek se zahradou, s níž jsou hlavní obytné prostory propojeny skrz terasy a je zde možno umístit bazén. Při návrhu byl kladen důraz na dostatek úložných prostor a na šetrnost k životnímu prostředí a úsporu energií a vody – využity jsou technologie jako tepelné čerpadlo, fotovoltaika či systém pro hospodaření s odpadním teplem a užitkovou vodou pro zálivku zahrady.

Dokončení výstavby a možné nastěhování je plánováno na druhý kvartál roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Řež u Prahy, která spadá do okresu Praha-východ, na jižní stráni na skále nad Vltavou, na jejíž meandr je z pozemku příjemný výhled. V těsné blízkosti prochází stezka k Vltavě, podél které se vine cyklostezka do pražské Tróji či až do německých Drážďan. Údolí Vltavy je přírodní rezervací s širokými možnostmi sportu a rekreace.

Řež nabízí školu, školku, základní obchody a restaurace. Nabídka občanské vybavenosti je doplněna v sousední obci Klecany. Lokalita je propojena s Prahou 6 pomocí pěší lávky a přívozu, autem jsou přibližně 15 minut vzdáleny Letňany s obchodním centrem a metrem, centrum je dostupné do 30 minut. Díky železniční trati se do centra v rámci 20 minut lze dopravit i hromadnou dopravou, na Masarykovo nádraží.

Více info: www.nameandru.cz

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty