Developerský projekt Byty Na Vackově

V prodeji
Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet jednotek:
  241
 • Architekt:
  ateliér KAAMA
 • Generální dodavatel:
  Metrostav a.s.
 • Zahájení stavby:
  2Q/2022
 • Kolaudace:
  1Q/2024

O projektu

V klidné části pražského Žižkova se u jižní strany parku Žižkovské pece se staví developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsán ateliér KAAMA, developerem je Metrostav Development a.s.

Projekt Byty na Vackově nabízí 241 bytových jednotek o dispozici od 1+kk po 5+kk, které jsou rozmístěny ve čtyřech moderních bytových domech. Podlahová plocha bytů je od 31 do 109 metrů čtverečních, přičemž ke každému bytu náleží i balkon, terasa nebo předzahrádka. K vybraným bytům je možné přikoupit garážové stání, kterých je vybudováno 158. 

Jedná se o několik etap a bytových souborů, které navazující na úspěšný projekt stejného developera - Alfarezidence. V sousedství Metrostav nabízí také byty v projektu Byty u parku Na Vackově.

Lokalita

Celý rezidenční komplex Na Vackově spadá pod katastrální území Prahy 3 na Žižkově, rozkládá se mezi ulicemi Malešická, Olgy Havlové, Na Vackově a parkem Žižkovské pece. Dopravní obslužnost je zde dobrá, 300 m od domů se nalézá zastávka autobusu Malešická, stanice tramvaje Biskupcova leží 874 m od bytového areálu. V lokalitě se nachází potřebná občanská vybavenost včetně vzdělávacích zařízení v pěší dostupnosti, kulturních zařízení jako je například Kino Aero nebo supermarketů. V blízké oblasti Nákladového nádraží v návaznosti na Olšanskou ulici v příštích letech vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, která vybavenost v místě doplní a přinese i nové dopravní řešení oblasti.

Hned za domy se rozkládá park Židovské pece, nedaleko je také park Parukářka, Vítkov nebo sportovní a rekreační areál Pražačka s plaveckým bazénem a venkovním koupalištěm. V okolí probíhá několik cyklostezek, například stezka Na kralupské dráze, která vede od Krejcárku až po Seifertovou ulici poblíž Hlavního nádraží. Byty na Vackově najdete na Praze 3, ve východní části Žižkova. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost s restauracemi, supermarkety, dětskými hřišti, sportovišti, zábavními atrakcemi, hotely, školou i školkou nebo poštou. Zároveň zde nechybí autobusové zastávky i autobusové nádraží umožňující cestování napříč celou Prahou. Za přírodou je možné vyrazit do parku Židovské pece nebo Malešického parku se zábavními hracími prvky pro děti, venkovní posilovnou i psím cvičištěm.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Realitní zprávy

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.5.2024

Ekorezidence Strašnice: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty