Developerský projekt Ovenia Park Line

Vyprodáno
Ovenecká, Bubeneč, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: V centru Prahy mezi Letenskou plání a Stromovkou probíhá kompletní rekonstrukce historického domu, kde vznikne luxusní bydlení pro nejnáročnější klienty – Ovenia Park Line. Projekt je situován v zástavbě s architekturou připomínající pařížskou čtvrť, kterou lemuje stromová alej.

Zrekonstruováno bude 7 bytových jednotek kategorie byt a ateliér s dispozicí 1+kk -3+kk a obytnou plochou 21,9 m až 93,5 m. Pro zajištění nadstandardní kvality budou použity nejmodernější postupy a nejkvalitnější materiály.

Developer Acord Invest s.r.o. plánuje dokončení rekonstrukce v září roku 2021.

Lokalita: Projekt se nachází v ulici Ovenecká, Praha 7 – Bubeneč. Rezidenti budou mít k dispozici klidné zázemí v docházkové vzdálenosti od historického centra. V bezprostředním okolí se nachází nespočet restaurací, kaváren, vináren a možností kulturního vyžití.

Veškerá občanská vybavenost jako jsou obchody, úřady a škola jsou v docházkové vzdálenosti od domu (5 minut). Do historického centra se lze dostat procházkou za 20 minut nebo dojet tramvají (10 minut).

Rezidence Ovenia Park Line je situována v bezprostřední blízkosti dvou parků – Letenské pláně a Stromovky, kde jsou příležitostmi k volnočasovým aktivitám.

Lokalita

Ovenecká, Bubeneč, Praha 7

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty