Developerský projekt Panorama Kyje IV

Vyprodáno
Sicherova, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3782
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  97
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt na Praze 9, je další novostavba společnosti, která se svými již dříve postavenými stavbami slaví velký úspěch. Novostavby tedy představují jednu část jednoho mnohem většího projektu. Nové byty v projektu nabízí vysoký komfort již v základní ceně. Kromě toho, si zde můžete vybrat i z mnoha variant nadstandardního vybavení jednotlivých bytů.

Nové byty KYJE IV, jsou vytvořeny v moderním a atraktivním architektonickém stylu, které se mohou pochlubit tolik oblíbenými předzahrádkami, balkony a střešními terasami. Nové byty ve zdejší atraktivní lokalitě jsou nabízeny za velmi příznivé peníze. Cena nových bytů se zde pohybuje v rozmezí 1 449 000 Kč až 5 248 181 Kč za byty 1+kk – 4+kk o velikosti 27 m2 až 101 m2. K bytům si můžete dokoupit i parkovací stání přímo v domě za 175 000 Kč, nebo dvojstání za 250 000 Kč. Kromě parkování uvnitř domu si můžete koupit i samostatný garážový box před domem za cca 380 000 Kč. V základní výbavě naleznete protipožární bezpečnostní dveře, hladké, ocelové zárubně, laminátové podlahy v obytných místnostech, keramickou dlažbu v kuchyňském koutě, v koupelně a v předsíni, dále pak plastová okna (v prvním nadzemním podlaží s bezpečnostním sklem), a také keramické obklady v koupelně i WC, vodovodní baterie značky GROCHE, akrylátovou vanu, keramické bílé umyvadlo a závěsné WC.

Lokalita: Bytový areál Panorama KYJE IV naleznete v atraktivní části Prahy 9, jen kousek od stanice metra, v klidné lokalitě s krásnou přírodou. Poblíž novostavby se nachází malebná zahrádkářská kolonie, Hloubětinský park, Kyjský rybník a Bažantnice. Jde o lokalitu s dobrou dostupností do centra Prahy, pouze 10 minut pěší chůze je stanice metra B Rajská zahrada, necelou jednu minutu jízdy autem od Pražského okruhu a 15 minut jízdy metrem od centra Prahy. Novostavba vyrostla na prosluněných svazích, jež citlivě navazuje na okolní vilovou a bytovou zástavbu. V dané oblasti je rovněž skvělá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti tu jsou mateřské školky, základní a střední školy, ordinace lékařů a dokonce i veterinární stanice. Pouze o jednu zastávku metrem dále naleznete plavecký areál a velké nákupní i společenské centrum Černý Most, kde kromě obchodů je i fitness centrum, multikino, velkoprodejna Makro a další obchody. Za zmínku stojí i ta skutečnost, že se jedná o žádanou lokalitu, která skýtá úchvatný pohled na celou Prahu a je s citem umístěna do místa plné zeleně.

Lokalita

Sicherova, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty