Developerský projekt Panorama Kyje VI

Vyprodáno
Budovatelská, Kyje, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7786
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2015 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  119
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytový komplex Panorama Kyje VI se řadí mezi další etapy tohoto developerského projektu. Novostavby se nacházejí v ulici Budovatelská v městské části Praha 9-Kyje. Pro svou mimořádnou popularitu se developer Ekospol a.s. rozhodl pro výstavbu dalších etap, které se stejně jako ty předcházející prodávají opravdu rychle. Bytový komplex nabízí celkem 119 modernách bytů ve dvou čtyř a šestipodlažních domech s energetickým štítkem C. Dispozice jednotlivých jednotek začínají u 1+kk a končí až u plošně vítaných 5+kk. Projekt je z aktuálního hlediska nejprodávanějším po celé Praze s ohledem na přítomnost stanice metra. Předcházející etapy byly vyprodány ještě dlouho před dokončením stavby. Panorama VI má svůj termín dokončení stanoven na podzim roku 2015, kdy budou nové byty připraveny k nastěhování. Nová výstavba dvou bytových domů skvěle doplňuje atmosféru již dokončených projektů. V této části obce se vytváří zcela nové moderní město s tisíci bytovými jednotkami.

Byty: Nové bydlení předesílá byty s užitnou plochou od 50 m2 do 119 m2. Všechny byty jsou vybaveny terasou, balkonem nebo vysoce žádanou předzahrádkou. Balkony mají užitnou plochu mezi 5 až 9 m2. Terasa je nabízena s rozměry od 74m2 do 91 m2. Ceny jednotlivých bytových jednotek startují na 2 145 490 Kč a završuje je nový byt v hodnotě 6 424 500 Kč. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. V ceně bytů není zahrnuté garážové stání, které se prodává od 199 000 Kč do 518 440 Kč podle zvoleného typu parkovacího místa. Developerský projekt nabízí garážové boxy v ceně od 300 000 Kč do 325 000 Kč včetně DPH nebo za velmi příjemnou cenu 57 000 Kč včetně DPH venkovní parkovací stání s uzamčením. Bytové jednotky disponují v obytných místnostech plovoucími laminátovými podlahami. V kuchyňském koutě, koupelně a předsíni naleznete keramické obklady a dlažbu. U všech bytů jsou nainstalována plastová okna. První nadzemní patro má navíc bezpečnostní skla. Ve stejném bezpečnostním duchu jsou k dispozici i protipožární, plné, hladké vstupní dveře s ocelovou zárubní. V interiéru naleznete dveře obložkové. Topení je zde řešeno ústředním vytápěním, deskovými radiátory s termostatickými ventily a otopným žebříkem v koupelně.

Lokalita: Novostavby Panorama Kyje VI jsou situovány do oblasti Prahy 9 v ulici Budovatelská v části obce Kyje. V bezprostředním okolí je hned několik mateřských škol, ordinací i veterinární ambulance. Pouze jedna stanice metra dělí majitele bytů od plaveckého areálu Hloubětín, kde jsou navíc i nákupní centra. Pokud se vydáte metrem o jednu stanici dále na Černý most, máte k dispozici další nákupní centrum s celou řadou sportovního i kulturního vyžití. Nové bydlení kloubí odpočinkový život se všemi sounáležitostmi na dosah ruky. Relaxaci a chvíle pohody naleznete například ve vytvořeném parku sloužící majitelům bytů.

Lokalita

Budovatelská, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty