Developerský projekt Prosek Park VIII

Vyprodáno
Zakšínská, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  10253
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  108
 • Cena bytů (od - do):
  5.087.176 Kč - 6.251.431 Kč

O projektu

O projektu: Zatím poslední etapa oblíbeného bytového developerského projektu v lokalitě Proseka na Střížkově, který spadá do obvodu Prahy 9, byl nazván Prosek Park VIII. Novostavba se nachází na ulici Zakšínská a vznikne zde celkem 108 nových bytů v jedné rezidenční budově, provedené v tom nejmodernějším duchu a standardech. Šestipatrová novostavba zaujme na první pohled moderní architekturou a jemnými, barevnými odstíny fasády. Developerský projekt se bude prezentovat energetickým štítkem skupiny B. Dispozice bytových jednotek je v klasickém provedení, tedy 1+kk – 4+kk s možností klientských úprav a výběru z bohatého bytového vybavení. Každý z nových bytů, které jsou již v prodeji, bude mít vlastní balkon, lodžii nebo terasu. Ukončení výstavby novostavby plánuje developerská společnost FINEP CZ a.s. na (bude stanoveno)

Byty: Prosek Park VIII je zajímavě architektonicky pojatá stavba. Vyznačuje se především materiálovou rozmanitostí a barevnými omítkami v přírodních odstínech. Dům bude mít také moderní výtah a bezbariérový vstup. Parkování je zajištěno podzemními parkingy anebo i venkovními parkovacími plochami, které vzniknou před budovou. Jejich vybavení zaručuje vysokou kvalitu. Garážová stání jsou umístěna v 1.PP a 2.PP domu, s přirozenou ventilací – ohraničená pletivem. Standard doplňuje garážová roletová mříž či průmyslová sekční vrata s elektropohonem ovládaná dálkovým ovládáním. Celkem šest podlaží poskytne 108 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk. Jejich užitná plocha se bude pohybovat od 31 m2 až po prostorných 120 m. K bytům náleží balkony, lodžie, terasy, komory a sklepy a jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru. Cena bytových jednotek se pohybuje od 1.900.000 Kč až po 6.000.000 Kč a to včetně DPH. Pro realizaci projektu byly naplánovány vysoce kvalitní materiály. Například okna a balkonové dveře jsou vícekomorová, plastová, vybaveny čtyřpolohovým otevíráním s mikroventilací, s celoobvodovým kováním. Vnitřní, bytové dveře nesou značku Sapelli Elegant. Jedná se o jednokřídlé plné, v některých bytech dvoukřídlé, povrch fólie Sapelit v několika dekorech, s obložkovými zárubněmi Sapeli Normal. Vstupní bytové dveře jsou protipožární, plné, v dekoru ořechu, s lakovanými kovovými zárubněmi a bezpečnostním kováním. Podlahy bytů pokrývá v obytných místnostech podlahová krytina od společnosti ProParket, v koupelně a na WC je keramický obklad a dlažba, série TechnoArt Spin Plus, RAKO Tendence nebo RAKO Vanity – vždy výběr z několika odstínů. Na terasách, balkonech či lodžiích je keramická nebo betonová mrazuvzdorná dlaždice nebo tryskaný beton. Vytápění zajišťuje ústřední topení společné pro celý dům - s otopnými deskovými tělesy s termostatickou hlavicí.

Lokalita: Původně okrajová lokalita pražského Proseka na Praze 9, kde se ve Střížkově na ulici Zakšínská nachází rezidence Prosek Park VIII, prošla v uplynulé dekádě nebývalou proměnou a zařadila se mezi jednu z nejoblíbenějších rezidenčních lokalit hlavního města. V místě je veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V rámci celého projektu dosud vzniklo více než 8 000 m2 zeleně a dvě dětská hřiště. První z nich má dispozice pro míčové a další hry a je určeno starším dětem. Druhé hřiště je zaměřeno na rodiče s malými dětmi. Občanskou vybavenost zastupuje mateřská škola, jesle, dvě základní školy, střední průmyslová škola a gymnázium. V místě se nachází i poliklinika, kde je k dosažení i pohotovost. Dále je zde pošta, banka i supermarket. Do obchodního centra Letňany se lze dostat autem či autobusem během několika minut. Služby zajišťuje také blízké TESCO, KIKA nábytek, Multikino, Cinema City, BauMax a spoustu dalších obchodů. Pro relaxaci je určený Prosecký park. Prosek je také lokalita se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy a to nejen díky nové stanici metra "C" – Střížkov, ale také díky rozsáhlé autobusové síti.

Lokalita

Zakšínská, Střížkov, Praha 9

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty