Developerský projekt Rezidence Churchill

Vyprodáno
Italská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Luxusní bydlení na Královských Vinohradech nabízí developerský projekt Rezidence Churchill v Italské ulici. V obytném komplexu, který čítá celkem 6 nadzemních podlaží, narazíte na celkem 8 nových zahradních bytů s předzahrádkou, balkonem, lodžií či terasou. Budete bydlet ve městě a zároveň i v přírodě. Nabízí se zde byty o dispozicích 1+kk až 4+kk.

Standardy bytů odpovídají té nejvyšší kvalitě, se značkovými zařizovacími předměty a velkoformátovými francouzskými okny, které poskytují díky umístění komplextu ve svažité ulici nádherný panoramatický výhled na celou Prahu. Některé byty budou mít motoricky ovládané rolety a možnost instalace krbové vložky a tedy provozování krbu. Všechny disponují rekuperací vzduchu, podlahovým vytápěním, obytné místnosti mají zároveň chlazení zajišťované nástěnnými cirkulačními jednotkami.

Předzahrádky mají zatravnění a přípravu na osvětlení a zavlažování v rámci standardu, což je obzvláště příjemné. Získáváte travnatý prostor, který si budete moci individuálně dotvořit podle vlastních představ.

Projekt získal na podzim 2020 kolaudační souhlas a od ledna 2021 budou byty k dispozici k nastěhování. Prodejcem projektu je společnost Lexxus Norton. Investorem je SUDOP Invest a.s.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Churchill je umísten v Italské ulici na Praze 2-Královských Vinohradech, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, vzdělavací zařízení, kulturu i sportoviště. Nedaleko se nachází oblíbené parky Rajská zahrada nebo Riegrovy sady.

Obytný soubor staví v klidné ulici, a přitom je na dosah rušné dopravní tepny Seifertova, kterou jezdí několik tramvajových linek do nejužšího centra Prahy. Autobusová stanice s přímou linkou na autobusové nádraží Florenc, stojí minutu chůze od domu. Třináct minut chůze je vzdálena stanice metra Muzeum na trase A.

Lokalita je vynikající i pro výjezd autem z Prahy ven, protože z Italské ulice lze najet na Vinohradskou a odtud přímo na magistrálu na dálnici, ke které jízda trvá 3 minuty.

Lokalita

Italská, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty