Developerský projekt Rezidence Harfistka

Vyprodáno
Čerpadlová, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Novým developerským projektem je Rezidence Harfistka, který se staví v Praze 9-Vysočanech. Novostavba o jedenácti nadzemních podlažích bude obsahovat celkem 135 nových bytů, ateliérů a studií s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Celkem jde o 82 bytů 2+kk až 4+kk s rozměry a 68 ateliérů a ubytovacích jednotek 1+kk a 2+kk. Všechny byty disponují balkony. V budově se nacházejí také dvě podzemní podlaží garážových stání a sklepů pro každou z bytových jednotek. Projekt byl dokončen v roce 2023. Novostavba vznikla pod záštitou společnosti Natland Real Estate.

Lokalita: Rezidence Harfistka, která se staví v Praze 9-Vysočanech v Čerpadlové ulici, nabízí moderní bydlení v rozrůstající se čtvrti, která v posledních letech zažívá velký boom. Těží z okolí prodchnutého geniem loci někdejší průmyslové čtvrti, která se ale nyní mění v moderní rezidenční čtvrť s vynikající občanskou vybaveností. Výborná je zde především dopravní dostupnost, ve velmi těsné blízkosti se nachází tramvajová i autobusová zastávka, stanice metra i železniční stanice. Automobilisté mají výjezd na Poděbradskou a Českomoravskou ulici takříkajíc u nosu a do centra se dostanete do 15 minut. Nachází se zde dostatečné zázemí pro nákupy v podobě několika supermarketů i dvou blízkých nákupních galerií. Stranou nezůstává ani sportovní vyžití a do parků, kde byste mohli relaxovat to také není příliš daleko. Není problém nasednout na vlak na blízkém nádraží a během 20 minut jste za Prahou, kde si můžete dopřát příjemný výlet. Bydlení v rezidenci se nachází v širším centru města, ale zároveň je dostatečně stranou od velkoměstského ruchu.

Sport, relax, příroda: K odpočinku poslouží například Park Pod lávkou nalézající se 881 m od domu. Oblíbeným výletním cílem pro delší půldenní procházky se může stát 1,4 km vzdálený Vrch Třešňovka. Milovníci rychlých prkýnek s kolečky určitě využijí možností areálu Skateboard Pragovka, který se rozkládá 2,5 daleko od rezidenčního komplexu. Potrénovat svaly si můžete zajet také třeba do venkovní posilovny Smetanka. 1,9 km daleko najdete Infinit Vysočany Praha, vodní svět zahrnující krytý plavecký bazén, kojenecký bazén, whirpool a parní lázeň. Zkrátka nepřijdou ani milovníci golfu, kteří můžou počet svých jamek zahrát na hřišti Golf Clubu Step rozkládajícího se 2 km od rezidence.

Nákupy a služby: Celkem 512 m vás dělí od supermarketu Lidl. Velmi blízko, jenom 627 m od domu má otevřeno supermarket Albert. Širokou paletu zboží můžete pořídit v nákupní Galerii Harfa, která působí pouze 1,7 km daleko, stejně dlouhá cesta vás čeká i do Nákupního Centra Fénix Vysočanská.

Vzdělávání: MŠ Integrační školka Smíšek máte jenom 413 m od rezidence. Starší ratolesti přijme 1,6 km vzdálená ZŠ Špitálská.

Kultura: Na promítání filmových novinek se můžete vydat do 1,1 km vzdáleného kina 5D Cinema Maxim. Pro děti je velkou atrakcí DinoPark, rozkládající se 1,7 km od obytného souboru. Na koncerty a rozmanitá divadelní představení je možné vyrazit do Divadla Gong, které je provozováno 2 km daleko.

Zdravotnictví: Služby praktických lékařů najdete ve 2 km vzdálené Poliklinice Vysočany neboj 2,1 km vzdálené Poliklinice Kolbenova.

Doprava: Pouhých 326 m od novostavby je situována zastávka tramvaje Kabešova. Cesta dlouhá 320 m vás čeká k autobusové zastávce Nádraží Libeň. Samotná železniční zastávka Praha-Libeň se nalézá 423 m od rezidence, můžete se tudy vydat buď do centra Prahy nebo naopak ven z města směrem na Nymburk a Čelákovice. Pouze 649 m je dlouhý výjezd na Poděbradskou ulici. Za pouhých 1,9 km se dostanete na Městský okruh na Spojovací.

Lokalita

Čerpadlová, Vysočany, Praha 9

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty