Developerský projekt Rezidence Holečkova

Vyprodáno
Holečkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7203
 • Stav:
 • Developer:
  CASA Holečkova s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  3. čtvrtletí 2015 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  15
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V exkluzivní rezidenční čtvrti Hřebenky, na Smíchově-Praha 5 se nachází developerský projekt Rezidence Holečkova. Jedná se o historický činžovní dům po celkové rekonstrukci budovy i bytových jednotek. Poloha městského bytového domu spojuje výhody života ve městě (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a v těsné blízkosti městských klidových zón a parků. Obytný komplex splňuje požadavky klientů na moderní a komfortní bydlení. Spojuje krásu a pohodlí historického domu, moderní technologie a malé náklady na bydlení. Důraz byl kladen na zachování původních prvků a historického ducha stavby. Městský dům přirozeně navazuje na původní zástavbu rezidenční čtvrti Hřebenky. Neoklasicistní pětipodlažní stavba má vysokou užitnou hodnotu spočívající v budoucím navýšení hodnoty oproti kupní ceně. Developerem projektu je developerská společnost Arch Cube Project v čele s architektem Andreou Palazzem.

Byty: Bytový dům nabízí 15 nových bytů (1 byt s přístavbou) a 1 kancelář. Užitná plocha bytů o dispozicích 2+kk, 3+1 a 4+kk činí 40 m2 až 105 m2. K některým bytům náleží balkon či terasa. Bytové jednotky jsou orientovány převážně na jihovýchod. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 2.657.160 Kč do 5.435.000 Kč.

Lokalita: Nové bydlení Rezidence Holečkova je situován ve čtvrti Hřebenky na Praze 5–Smíchov. Rezidenční čtvrť Hřebenky kombinuje výhody města, bydlení poblíž přírody a krásu historické čtvrti. Oblast se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Využívat můžete linky autobusu (zastávky vzdálená 100 metrů), tramvaje (zastávka vzdálená 200 metrů) i metra (stanice leží 850 metrů od budovy). Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, například mateřské, základní i střední školy, obchody, restaurace a kavárny, nemocnici/polikliniku a další služby. Za větším nákupem či zábavou se můžete vydat do OC Nový Smíchov, který je vzdálený pouhých 600 metrů. Sto metrů od činžovního domu leží park, kde můžete ve volném čase odpočívat či sportovat.

Lokalita

Holečkova, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty