Developerský projekt Rezidence Kyje

V prodeji
Za Školou, Praha 9, Kyje

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Byty k nastěhování od:
  ihned
 • Počet jednotek:
  8

O projektu

O projektu: V klidné části Prahy na břehu Kyjského rybníka v těsné blízkosti přírodních parků Smetanka a Klánovice–Čihadla vznikl unikátní projekt – Rezidence Kyje.

Nadčasový bytový dům je citlivě zasazen do původní zástavby, kterou tvoří historické vesnické jádro s kostelem, farou a Kyjským rybníkem. Nabízí 8 bytových jednotek s dispozicí 2+kk až 3+kk s garážemi a zahradou přístupnou pouze rezidentům.

Bytový dům Rezidence Kyje byl dokončen v létě roku 2020.

Lokalita: Projekt je situován v ulici Za školou na Praze 9 – Kyje. Jedná se o klidnou oblast. Atmosféru venkova umocňuje románský kostel sv. Bartoloměje a fara na Krčínově náměstí. K břehu Kyjského rybníka jsou to jen 2 minuty chůze od domu.

V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřské a základní školy, poliklinika, obchodní centrum Černý most, restaurace, kino a kulturní dům Kyje.

Volnočasové aktivity lze provozovat hned ve dvou přírodních parcích, které se nachází v docházkové vzdálenosti 5 minut od rezidence. Park Klánovice-Čihadla je s 900 hektary převážně zalesněných a vodních ploch největším přírodním parkem v Praze. Výhled do okolí umožňuje nedávno postavená vyhlídková věž Doubravka. Za přírodou a zelení se lze také vydat do parku Smetanka.

Centrum Prahy je velice dobře dostupné městskou dopravou. Zastávka autobusu, který zajišťuje spojení na stanice metra Rajská zahrada a Černý most (12 minut jízdy) je jen 5 minut pěšky od rezidence, stejně jako vlaková zastávka.

Lokalita

Za Školou, Praha 9, Kyje

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty