Developerský projekt Rezidence Michelský Park

V prodeji
Michelská, Michle, Praha 4

Detaily

O projektu

Rezidence Michelský Park je projekt obytného komplexu na jihu Prahy ve čtvrti Michle. Zahrnuje 5 bytových domů se 157 byty, ke kterým náleží předzahrádky, terasy a balkony. Design domů je navržen v moderním stylu, objemy budov jsou navrženy členité a tak nepůsobí jednotvárným dojmem a poskytují škálu poloveřejných prostorů. Na fasády je navržena světlá omítka v kombinaci s cihelným obkladem, který odkazuje na materiál tradiční městské zástavby. Do ulice je komplex orientován nižším domem s tradičnější fasádou a valbovou střechou, který v parteru obsahuje komerční prostory a vjezd do podzemního parkoviště.

Developerem je společnost ED Group a.s.

Lokalita

Pro rezidenci byla vybrána lokalita v Michli na Praze 4 v ulici Michelská, na pozemku bývalých výrobních provozoven, v sousedství zrekonstruovaného historického objektu Michelský dvůr. Jedná se o klidnou lokalitu dobře dostupnou autem i pražskou MHD, autobusová a tramvajová zastávka Michelská je vzdálena pouze 250 m a díky frekventovaným linkám se lze do samého centra Prahy dostat do 15 minut a poté případně pokračovat metrem.

Michle poskytuje svým obyvatelům potřebnou vybavenost, nedaleko rezidence se nachází vzdělávací zařízení či hypermarket. V okolí je i několik rekreačně sportovních lokalit jako vrch Bodhdalec, Tyršův vrch či Hamerský rybník. Přímo v rámci rezidenčního komplexu je navržen také park s dětským hřištěm a prostorem pro venčení psů.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Michelská, Michle, Praha 4

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty