Na Neklance

Vyprodáno
Na Neklance, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Na Neklance, Praha 5. Místo, které bylo vybráno k realizaci developerského projektu Rezidence Neklanka, je svým způsobem unikátní. Přírodní krajinné prostředí převažuje, rezidenci obklopuje zeleň, pronikající z lesa až k městským blokům. Nepravidelné tvary domů v přírodních světlých šedobéžových barvách kamene, velká okna, balkony, terasy, a předzahrádky propojí byty s okolní - a ve městě výjimečnou - přírodou.
Jedná se o novostavbu dvou samostatných domů čtvercového půdorysu, majících čtyři nadzemní podlaží; byty jsou orientované převážně jižním směrem. Budovy jsou projektovány jako nízkoenergetické (B). Projekt bude realizován ve vysokém standardu, jenž odpovídá exkluzivní vilové zástavbě v této lokalitě.

Rezidence Neklanka nabídne celkem 31 bytových jednotek, jejichž dispozice jsou 1+kk – 4+kk, a jejich podlahové výměry se pohybují od 30 - 117 m2.
V suterénu těchto bytových domů najdou noví majitelé pěkné zděné sklepy, které jsou již započteny v ceně nemovitosti, a bude zde dostatek parkovacích míst, jež lze k bytu přikoupit.
Ve společných prostorách se nachází kočárkárny, kolárny a dobíjecí stanice pro elektromobily. Celý areál bude oplocený.
Na žádost klientů je v současné době možné provádět některé dispoziční i jiné změny tak, aby byt vyhovoval jejich požadavkům na moderní bydlení a stal se jejich opravdovým novým domovem.
Výstavba bude zahájena 6/2019, kolaudaci předpokládá developer Geosan Development (BRG Omikron) 12/2020, nastěhování nových majitelů je naplánováno na 2Q/2021.

Lokalita: Rezidence Neklanka bude vystavěna v ulici Na Neklance, v městském obvodu Praha 5 a katastru Praha – Smíchov. V této jedinečné lokalitě má příroda opravdu zelenou! A k tomu ještě navíc vynikající dosah centra a dalších důležitých lokalit hlavního města.
V této smíchovské oblasti se skvělou občanskou vybaveností jistě oceníte možnosti sportovních a dalších volnočasových aktivit, ale přitom všem s dostatkem klidu a soukromí.

Nákupy a služby, zdravotnictví, kultura: vše převážně u Anděla – autem 3 minuty, MHD 10 minut, pěšky 20 minut, (ale i jinde na Praze 5 a 6).
Vzdělávání: ZŠ a MŠ Radlická, MŠ Kroupova, soukromá Mateřská škola Lipka, soukromá ZŠ Parentes, Gymnázium Na Zatlance.

Sport: plavecký bazén a fitness zařízení Fitness Station, sportovní centrum s tenisovými a badmintonovými kurty, hřištěm pro florbal, futsal a házenou; zimní stadion Nikolajka s bruslením pro veřejnost i krasobruslařskými a hokejovými oddíly; golfové hřiště v Motole; fotbalový klub Motorlet Praha. Paví vrch a Prokopské údolí – pěší turistika, cyklistika, geocaching.

Doprava: tramvajová zastávka Laurová s linkou č. 7; metro trasa B, stanice Smíchovské nádraží (pěšky nebo MHD 15 minut, autem 5 minut), anebo Radlická. U Smíchovského nádraží jsou, kromě železniční dopravy, také stanice několika linek tramvají a autobusový terminál PID.zko

Lokalita

Na Neklance, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty